Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyit érhet a...

Szerintetek mennyit érhet a telefonom? *. *

Figyelt kérdés

Két éves lesz ősszel, SE Xperia X10 Mini pro

Karcolása nincsen mivel az elejétől védőfólia van rajta, nincsen rendszerhibája talán az akksija van már egy kicsit elhasználódva.

Voltam egy csávónál a sugárban, de elég nagy különbséggel mondott árhatárt 5-10 ft között, meg mondta hogy kérdezzem meg máshol is.

Szerintetek érdemes eladnom valahol? Nem sürgős a lóvé amúgy, meg van új telefonom helyette, de már így is sok helyet foglalnak a régi vackaink.


2013. júl. 18. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 20-ast kaphatsz érte.:) Ha tényleg jó állapotban van, 20k szerintem reális.
2013. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez a telefon 15000 Ft-t ér. Sok éve figyelem az árfolyamot és megítélésem szerint ennyit érne.
2013. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És Budapesten hol próbálkozzak szerintetek? Még sose adtam el semmit :)
2013. júl. 18. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon próbálkozz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

És még sorolhatnám az oldalakat de a legjobb a vatera.hu meg a hardverapro.hu lenne.

2013. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én az X8-asomért 8000-et kaptam szóval a tiédért kb 12000 kaphatsz.
2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!