Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y200-ra launcher?

Huawei ascend y200-ra launcher?

Figyelt kérdés

Sziasztok. a Go Launncher Ex nevűt néztem, de még nincs rá elég helyem, aztszem 9MB-nál több egy kicsit.

Erre a telefonra tudtok jó launchereket?

Mondjuk amely segítségével menne az élő háttérkép.

Előre is köszi.

Üdv.


2013. júl. 18. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Holo
2013. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia, köszi, kipróbáltam volna, de egyszerűen egyik sem akar rajta menni.:/

Valakinek ötlet?!:(

2013. júl. 24. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:

""

Miért ne válaszd:


- ha élő háttérkép, mkv 720ps- filmek nézése, és 3D játékok, és sok fotó készítés napi rendszerességű használata az elvárás, akkor ez nem lehetetlen, de erre a célra nem ideális ez a hardver.

- az élő háttérképhez hiányzik egy fájl, így modolás nélkül nem megy.

- kamera által készített kép feledhető, apró QR kódok felismerése elég esélytelen

- a kezdeti ~70 mega szabad memória hamar elfogy modolás nélkül.

- mindent feltelepítek, kipróbálok, aranyos, röhejes, humoros, kafa... ehhez nagyon kevés.

- fülhallgató kimenet jelerőssége halk (szoftveresen lehet rajta emelni)

- az érintő felület csak két pontot érzékel. ""

2013. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a Holo bejött nagyon köszi első kommentelő:))))

a másik kommentelő válaszát viszont egyáltalán nem vágom. ezt mire fel? Oo

2013. szept. 13. 15:07
 5/5 anonim válasza:
Vegyél SD kártyát :) Akkor rá fér a GO is :) És sajna ezen a telón nem támogatottak az élő háttérképek... ha élő háttérképet szeretnél, ahhoz rootolnod kell :) Meg még talán kell egy másik ROM is hozzá, ami támogatja. Én a kevés belső memória miatt a Smart Launchert ajánlanám... 1-2 Mb-t foglal. :)
2013. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!