Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 telefonnal...

Huawei Ascend Y300 telefonnal nem tudok csatlakozni az internetre. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Nem volt még okostelefonom, szóval laikus vagyok. A net elő van fizetve, wifivel gond nélkül működik, de ha saját kártyámra akarok netezni az nem megy, adatforgalom be van kapcsolva, net nuku, sehol nem működik.

2013. júl. 18. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs beállítva a mobilnet valószínűleg. Gondolom nem győződtél meg a mobilszolgáltatónál, hogy működik-e.
2013. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vásárláskor félrevezető információk miatt azt hittem van rajta ajándék 100 mb net, ez tegnap a szolgáltatónál kiderült, hogy nincs ezért nem működött. Előfizettem személyesen egy havidíjas csomagra, le is vonta a pénzt a kártyámról, és továbbra sincs.
2013. júl. 18. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem győződtél meg arról helyben, hogy működik!
2013. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem győződtem meg. Nincs tapasztalatom az egész mobilinternetes dolog működésében, nem tudom mik a lehetséges hibaforrások, azt sem tudom valójában hogyan kell bekapcsolni, csak logikusnak találom, hogy az Adatforgalom engedélyezésével, de nem tudhatom mivel sose sikerült még.
2013. júl. 18. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez megvan?

[link]

2013. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát erről még senki nem tájékoztatott, hogy állítgatnom kéne, pedig személyesen beszélgettem a T-Mobilos hölgyikével előadva, hogy ábszolúte nem értek hozzá. Egyébként mindent átírtam és így sincs net.
2013. júl. 18. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


A második a magyar kezelési utasítás. olvasd át. Talán bejön, mit kell még tenned.

2013. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!