Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont éri meg 35eFt kategóriában venni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk érintő kijelzős telót venni, és szigorúan tartozkodunk ehhez az összeghez. A lényeg, hogy korrekt készülék legyen, ne legyen megbízhatatlan, és az aksi ideje jó legyen. Eleinte Youngra gondoltunk, mivel inkább női telefon, de láttam sokan fikázták, ezért ötleteket várok :)
2013. júl. 18. 19:23
1 2 3
 1/30 Vortrex ***** válasza:
11%
:)
2013. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35 összegbe nem tudsz nagy szám telót venni...
2013. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
"Kategúriában" azaz, ebben az ár%érték arányban a lehető legjobb választás, most én fogalmaztam rosszul, vagy te vagy érthetetlen?
2013. júl. 18. 19:36
 4/30 anonim ***** válasza:
35-ből újan nem kapsz olyat amit nem fikáznak :)
2013. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért.
2013. júl. 18. 19:37
 6/30 A kérdező kommentje:
Attól függ, na most akinek van arra pénze hogy vegyen magának egy 200eFt-s telót az biztos fikázni fogja, aki meg életében a legdrágább teloja 40eFt-t ért, annak meg világi.
2013. júl. 18. 19:38
 7/30 anonim ***** válasza:
Oké. Ahogy én is, és más is mondta, nem tudsz ebből jó érintőképernyős telefont venni. Szótagoljam, vagy nem annyira hülye, hogy ne tudd felfogni?
2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss, de nem mondott senki semmit. Csak annyit hogy 35ezerét nem kapsz nagy szám telot, meg hogy csak használtan.

Na most felmegyek egy oldalra találok kapásból 10 telót ami vadonat új onnan ennyi, ezekben a kategóriákban csak van valami, ami jobb viszonylag a másiknál. és nem csak a számokra vagyok kiváncsi, hogy ennek nagyobb a memóriája stb, hanem üzemidőre, olyanoktól is akik használták már.

Erre te mivel is jössz? Értelmetlen szöveggel semmi több :) Most akkor ki is a hülye?:)

2013. júl. 18. 19:44
 9/30 anonim ***** válasza:
Vodafone Smart III kártyás csomagban 32.000 forint, ha èrdekel
2013. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Ez egy korrekt választ, köszönöm, de viszont vagy kártya független, vagy t-mobilos...

Sajnos ezt nem írtam le amikor feltettem a kérdést, szóval én hibáztam!

2013. júl. 18. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!