Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen LG telefont lehet...

Milyen LG telefont lehet venni a neten 50 ezer ft-ig? Akár 60?

Figyelt kérdés
Vagy LG vagy My audio? Melyik a jobb? Én nagyon az LG felé hajlok mert a my audionak a tabletét ismerem hogy az jó. De telefont azt nem tudom hogy milyen a tapasztalat. Szóval ti mit ajánlotok? Vagy ha van jobb telefon 50 ezerét vagy akár 60-ért akkor mit ajánlotok? Iphone szóba se jöhet.

2013. júl. 18. 20:04
 1/2 anonim válasza:

Egy LG telefonom volt LG GD800 és mindig szarba hagyott.


Azt írta ,hogy 100%-on van a 5 perc telefonálás után kikapcsolt.


Aztán egy sima Nokia 1 hete felöltött telefon mentett meg.


Talán Samsung ,de Iphone az tuti nem, semmivel sem tud többet mint egy aktuális kiadásu Samsung Galaxy és az ára jelentősen drágább és még kevesebbet is tud.

2013. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is ezért írtam hogy iphone szóba se jöhet. Lg-t szerenék nagyon. 1 LG optimus 4x hd-t. Vagy LG optimus L9. Hallotam a sony xperia p-röl de nekem a sony nem nyeri el a tetszésemet. a samsung se kéne. Inkább LG vagy valami jobb. nem tudom ha valakinek van ilyen my audio-ja az írhatna róla tapasztalatot. Meg az lg l9-röl meg lg 4x hd-rol is valaki írhatna tapasztalatot. Előre is köszi a segítséget
2013. júl. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!