Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom frissíteni a...

Tomeek1988 kérdése:

Miért nem tudom frissíteni a jealbean rendszerre a sony Xperi. S met?

Figyelt kérdés
A 4.0.4 verzió óta nem frissít a telefon pedig legalább 2 hónapja kijött a frissítés a telóra.valaki esetleg tudna segíteni vagy menjek szervizbe a problémával?

2013. júl. 19. 07:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Sony Pc Companion programmal próbáltál már frissíteni?
2013. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szolgáltatós vagy független a telefon? Mindkét esetbem tudom az okot. Flashtool-al fel tudod tenni, 10 perc.
2013. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Komolyan tudnád a megoldást?örök hádám uldozne.természetesen próbáltam sony pc vel ott azt írja mikor rá megyek a frissitesre hogy naprakész állapotban van a telefon.kicsit idegesítő.telenor függő a készülék.ez esetleg befolyásolhatja?nagyon megkoszonnek minden fajta segítséget mert hiára bujom a netet lassan egy hete.a pontatlan irasert elnézést telefonról írók.előre is köszönöm
2013. júl. 20. 12:05
 4/18 anonim ***** válasza:
A Telenor még ezek szerint nem adta ki a JB-t az S-re, (beleteszik a sz@rjaikat, átnézik stb., van, amikor több hétig is eltart), független telefonok rendszerint hamar megkapják, mindenféle szolgáltatós szemét nélkül. A te telefonodra a Flashtool-al fel lehet tenni a független készülékre való JB-t, ettől nem veszik el a garancia. Az elkövetkező kb. másfél órában ráérek, frissíthetem neked netes távvezérléssel, jópárszor csináltam már. :)
2013. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elnézést nem akarok vissza élni a türelmeddel de áram szünet volt és lemerultem.nagyon megköszönnem ha segítenel!csak írd le hogy mit csinaljak hogy hozzá férj a telomhoz.cserébe bármi amit találsz rajta nyugodtan beszélhetek csak ne töröld :D Nagy erőkkel figyelem a válaszod!köszönöm
2013. júl. 20. 17:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Illetve nyugodtan letöltése ami kell csak látom a telefon megint megviccelt a mondat közben.
2013. júl. 20. 17:55
 7/18 A kérdező kommentje:
most letöltöttem a sony hivatalos oldaláról ezt a flash eszközt feltelepítettem a programot minden mese szép is volt , egészen addíg amíg a telefont nem csatlakoztattam ,ahogy felismeri a telefont egyből pirossal azt írja angolul , hogy a telefon zárva van és keressem meg a sony oldalán egy bizonyos unlokbootloadert.természetesen fel is kerestem ahol angolul 41 szer figyelmeztettek hogy hogyha elindítom a programot akkor ugrik a garancia.te is így oldanád meg?
2013. júl. 20. 22:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Két féle Flashtool van. Az egyiket a Sony adta ki, Flash Tool ami a bootloader nyitásához való, a nyitással pedig megszűnik a garancia.

Amiről én beszélek, az Flashtool. Google, rögtön az első találat, de be is linkelem: [link] Ezzel tettem fel a jelenlegi rendszert is, a garancia biztosan megmarad.

2013. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
pontosan kb 2 óra alatt felszenvedtem és sikerült is.ám hogy ne legyen olyan egyszerű az életem a következő történt.lefrissítettem pont azzal amit belinkeltél.sikerült is most már a jealbean van rajta.újra indult miután gépről feltettem.bejött az új (asztal) de minden programom minden játék amiből rengeteg volt a telónkb 45 darab szóval minden a helyén volt direkt meg is nézegettem őket és minden ment meseszépen.mivel azt láttam hogy a teló belső memórájából elvett kb 100megát mondom újra indíítom mégegszer.itt kezdődnek a problémák :D nem engedte újra indítani hanem egy edíg számomra ismeretlen ikont dobott ki.úgy hagytam kb 8-10 percel késöbb bekapcsolt a telefon úgy hogy semmim nem maradt rajta minden visszaált kb gyárira.úgy felidegestettem magamat ezen hogy atyaég inkább le is raktam a telefont , mert közel álltam hozzá , hogy széttöröm.kb 40-50 program az összes zeném kb 40-45 játék az összes mentéssel egütt eltünt.a telefon magáról biztosan letörölt mindent , mert a belső memóriájában a 2 gigából összesen jelenleg csak 250megát foglal el ami idáig jóval giga fölött volt,annyit viszont észrevettem hogy a belső tárolót nem törölte viszon nm nagyon tudom megnyitni.igazából csináltam kb 1 hete egy biztonsági mentést ami több volt, mint 1 giga az valahol ott kell hogy legyen a telefonomon de nem találom.amikor rányomok , hogy biztonsági mntés visza álítása akkor nem engedélyezi gonolom az új rendszer miatt.esetleg valami meglátás vagy tapasztalat , hgy hogyan lehetne a dolgokat visszahozni?vagy előröl kell kezdeni mindent?
2013. júl. 21. 00:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezért lett volna jó, ha én csinálom. Alapból azzal kezdem, hogy telefonkönyv, sms-ek, alkalmazások stb. mindent menteni kell, mert törlődnek, az SD kártyán lévő adatok viszont megmaradnak. A gyári biztonsági mentés programmal menthettél, az nem ám a teljes rendszert meg a 2 GB-os tárolót menti le, hanem a telefonkönyet, üzeneteket, beállításokat, a teljes vele készült mentés pár MB, talán még az alkalmazásokat tudja menteni, de erre sokkal jobb programok vannak, sosem használtam ezt a részét. Mivel csináltad te azt a mentést, hogy több mint 1 GB lett? Mindent menteni kellett volna a belső tárolóra (SD kártya), ami root nélkül kicsit nehéz. A 2 GB-ból 250 MB foglalt hihetetlen, mert maga a rom 5-600 MB. 250 MB az gyakorlatilag egy végletekig kipucolt rendszer mérete lehetne, nem pedig a teljes gyári szoftveré.

A rom-ot amelyiket ráttetted, linkelhetnéd. Kívácsni vagyok rá.

2013. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!