Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson XPeria X10 Mini...

Sony Ericsson XPeria X10 Mini - Internet - PC Site - segítség?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Ericsson XPeria X10 Mini telefonom, Android rendszerrel. Letöltöttem rá egy programot, amivel aztán csatlakoztatni tudom a géphez, ám a programon belül nem találtam internet-megosztási lehetőséget (az előző telóm pc site-jában volt külön net-csatlakoztató lehetőség is). Hogyan tudom a telómat akkor modemként használni? Tud valaki valami jó kis programot erre? Fontos lenne!

2013. júl. 19. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Van wifi a gépben? Lehet, a telefon meg tudja osztani a netet wifin keresztül. Beállítások/Továbbiak/Internetmegosztás menüpont ha van, biztosan meg tudja osztani a netet. PC Companion-t próbáld, PC Suite nevű program a Sony-tól a régebbi, még nem okostelefonokhoz van. Nekem Xperia P-m van, a fenti menüpontban működik az wifi-s internetmegosztás, most kipróbáltam az USB-s netet is, működik, minden külön program telepítése nélkül, a válaszom is mobilnetről küldöm. Ha sehogy sem megy, a Play-en keress "tethering" vagy hasonló programokat.
2013. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, ez mind szép meg jó, de én megnyitom a Sony PC Companion 2.1-es programot, csatlakoztatom a telefonom, FELISMERI, CSATLAKOZTATJA, a fájlkezelő működik, de azt a sajátgépből is el tudom érni, szóval csak azért nekem fölösleges a csatlakoztatás. Csak internetre kéne, de nem adja át, még vééééletlen se! Egy ponton se találom azt, hogy "Csatlakozás az internethez"... így szerepelt az előző telefonom (Nokia) PC Site-ján az Eszközök fül alatt. Persze a Sony Ericsson PC Site-ján még véletlen sincs ilyesmi, hanem helyette van sok baromság, ami nem egyáltalán nem hasznos! Hogy bírok így netezni USB-n keresztül? Na ezt mondja meg valaki, mert lehet csak az én figyelmem kerülte el azt az opciót...
2013. júl. 22. 07:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Sony Ericsson PC Companion
2013. júl. 22. 07:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem én írtam volna a PC Companion-t, azt mondanám hagyd a fenébe, mert úgy sz*r ahogy van, és erre már te is rájöttél: "hanem helyette van sok baromság, ami nem egyáltalán nem hasznos!". Mindenre jó, csak igazából semmire sem. Mondom ezt úgy, hogy soha nem használtam, nincs is telepítve. Csak tippeltem, hogy van benne ilyen menüpont, nem azt írtam, hogy a programot használd. Sony-s programban ne keress Nokia-s menüpontokat.

A telefonban a menüpontot viszont nem nézted meg, nem olvastam azt sem, hogy Play-en keresgélnél. Legalább az előbbit nézd meg, aztán ha nincs olyan menüpont, keresünk más megoldást.

2013. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!