Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z tapasztalatok,...

Sony xperia z tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
uzemido,telefonnak maga a nagysaga nem e zavaro,kepernyo hamar karcolodik ugylattam igaz e,fekete szinek..es akarmilyen tapasztalatot varok!ugyanis a telefon vasarlasahoz kozeledem..

2013. júl. 20. 02:44
 1/5 anonim válasza:
Jó telefon, de a kijelzője elront mindent.. Ennyi pénzért elvárnám, hogy Amoled vagy IPS panele legyen, nem ez a TFT.. Jó lehet mondani, hogy nem olyan rossz meg stb., de ennyi pénzért már a legjobbat várnám el..
2013. júl. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, ha nem zavar a TFT kijelző.
2013. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kijelzoje egy hanyadek, es az akksija is durvan merul. Nezz mast, vagy ha mindenkeppen Sony kell akkor varj turelemmel.
2013. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az Xperia Z egy nagyon is jó telefon, bár a TFT tényleg nem a legjobb. Üzemideje attól is függ, mire használod, telefonálással,kis internettel min 1 nap. De ha játsszol is rajta, lehet nem bírja ki...Szerintem várj még a telefonvásárlással, ha nem sürgős és ha kijön vegyél Z Ultrát vagy ha az nagy akkor a Honamira várj.
2013. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom miért szapulják a kijelzőjét....Ips,Amoled,meg a barátai... nekem pl az Amoled és az Ips túl mesterséges... Galaxy Ace ről váltottam erre a csodára kb fél hónapja...


Ég és föld... A Z n megnézek az MX-Playerben max fénnyel egy 720p sorozatból egy részt, - 5-10 százalék,na az ACE nél sima kis 700 megás sorozat rész - 70 !!!!! Játékoknál sem merül egyáltalán Angry Birds,stb 1 óra kb 5 %.Menü sosem akad,és nagyon jópofa a menüje is,tesreszabhatósága,ellenben a Samsungokkal....


A kijelzője szerintem csodaszép,az tény hogy nem a legszíndúsabb pl a menüje stb,de filmezni hatalmas élmény rajta,ott látszik meg a FULL-HD kijelző ereje....Akit annyira zavar hogy a menű nem pompázik mesterséges színektől annak ezzel se lesz baja...


Ja és a telefon rendkívűl szép,igazi "hapsi" telefon (feketében)

2014. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!