Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6131-re miért nem tudok...

Nokia 6131-re miért nem tudok 1 MB-nál nagyobb méretű Java programot (játék) rakni?

Figyelt kérdés

Azt írja ki, hogy nincs elég hely, holott a PC Suite-tal a memóriakarin egy mappába tenném, amin van kb. 500 MB hely.. Nem értem.. Tud nekem valaki segíteni?

Az a "baj", hogy már egyre több az 1 megát meghaladó játék és ki szeretném őket is próbálni, de nem tudom:(


2009. okt. 21. 09:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Valami ötlet ezzel kapcsolatban? Nagyon fontos lenne!!
2009. okt. 29. 19:02
 2/3 anonim ***** válasza:
A telefonon alkalmazott témát cseréld le addig a lehető legkisebb méretűre, mondjuk a gyárira, ne legyen háttérkép beállítva meg ilyesmi. Ha így se megy akkor ne a PcSuite -al másold fel. Kártyaolvasóval másold a kártyára közvetlenül egy mappába.
2009. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképp írok estefelé, hogy sikerült-e, mert jelenleg nem tudom megpróbálni, mert nincsen nálam a telefonkábel. Az viszont előfordulhat, hogy a témát kell megváltoztatni, mivel nekem mindig valami nagyobb méretű, netről letöltött témám van beállítva és pl. Nokia alap témáját soha nem állítottam be, pedig lehet,hogy amikor felraknék vagy elindítok 1-1 nagyobb 1 MB-nál nagyobb játékot, azt kéne alkalmaznom.. Nagyon szépen köszönöm, hogy legalább valaki válaszolt a kérdésemre..
2009. okt. 30. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!