Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FELPONTOZÁS Miért lép ki több...

FELPONTOZÁS Miért lép ki több játékból inditás után a telefonom?

Figyelt kérdés
Több komolyabb játékot letöltöttem a telefonomra(pl.:nfs hot pursuit,spider-man),és amikor elinditom,akkor egyszerűen kilép belőle,RAM van elég mert 2gb ram van a telefonban és 1100-1200mb mindig szabad,a telefon Huawei Honor 2

2013. júl. 20. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A benne levo GPU drivere bugos, ezert nem indul rajta el normalisan smemi.
2013. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ezt valahogy lehet orvosolni?
2013. júl. 20. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a telefonban a SoC egy K3V2, mint az Ascend P6-ban. Akkor a GPU egy Vivante GC4000. Most egy picit durva lesz, de ennek a GPUnak a támogatottsága a "béka segge alatt van". De hogy egy nfs hot pursuit se induljon el rajta a kompatibilitási gondok miatt, háát... annyit h nekem egy y200-am van, Adreno 200 GPU-val, de nekem nincs gondom a néha jelentkező döccenésen kívüi, ahogy pl. a shifttel se. Egy megoldás van-telefoncsere. Tudom, h ez drasztikus, de az a helyzet hogy a telefonod GPU-jának hírhedten ossz a támogatottsága. Ezért nem is értem a Huaweit, h miért nem Adreno, vagy PowerVR GPU-t választott... de ezek a játékok már nem maiak
2013. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, véletlen rányomtam a küldésre, folytatom: szóval azok nem a legfrissebb játékok, a frissebbekkel talán több szerencséd lesz, de lehet, h hibák lesznek majd a megjelenítésben. De szerintem a legjobb lenne egy Anrenos vagy PowerVRes telefonra cserélni, ha ennykre fontosak a játékok...
2013. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érdekes,mert a google plaben támogatja az nfs-t,de amugy sok játékot visz,azon az 4-5 ön nem múlik

2. énis y200-ról váltottam erre és ég és föld a különbség

Mindenkinek ment a zöld kéz :)

2013. júl. 21. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is néztem korábban telefonokat, h mi az ami jó árban van, ennek a telefonnak is megnéztem a specifikációit, már csak érdekességből is, hiszen ez a vas lesz/van az ascend p6-ban is, innen tudom, h vannak kompatibilitási gondok néhány alkalmazásnál, ilyen szempontból talán jobbak az MT6589-es procival szerelt kínai telefonok pl. lenovo teljesítményben ugyanaz, illetve PowerVR SGX 544MP GPU-val szereltek, ha jól tudom, szóval ott biztos h nem futsz bele megjelenítési gondokba, mert itt nem gyengeségről van szó. Illetve vmivel olcsóbbak is... bár a huaweiben most ugye saját készítésű a proci, lehet ezért drágább mint pl. egy acer vagy egy lenovo,most nagyon megy huaweiéknél ez a home made dolog...
2013. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem,igazából teljesen korrekt telefon,a gpu-val sincsen gond,mert amit a google playről töltök le játékot(real football 2013)azt simán viszi és nem lép ki,de fölöslegesen meg nemakarom megvenni,mert ha ottiskilép akkor kidobtam az ablakon 2000forintot
2013. júl. 21. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ennél a gpunál benne lehet a pakliban, h kilép, vagy más de ezt így senki nem tudja megmondani, h melyik lehet az a pár alkalmazás...
2013. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!