Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánjlátok? Többi...

Melyiket ajánjlátok? Többi lent van

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 620, Samsung Galaxy Ace2, Samsung Galax S Advance

2013. júl. 20. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Előbb azt döntsd el hogy android vagy wp.
2013. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Galaxy S Advance a legjobb ezek kozul. A Jelly Bean boven jobb mint a WP8.
2013. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kutyus21 ***** válasza:
Én a két Nokia közül választanák a helyedben árban nem sok eltérés van a két lumia között nekem amúgy lumia 520-am van. És 45.000ezer a szolgáltatóknál és most is erről írok választ a lumia 620 az 60.000ezer csak annyi a különbség az 520 és a 620 között hogy az 520-nak nagyobb a kijelzője meg nincs előlapi kamera meg nincs led villano a kamerához meg annyi hogy az 520 jobban néz ki.És amúgy a Windows gyorsabb nem szaggatott sose de ha minden képpen android akkor sem Samsung mert az nem jó minőségileg sem meg nem is tetszenek olyan szappan tartók akkor már ha samsungok lennének a Földön akkor nem vennék telefont annyi samsungot megvesznek és aztán próbálják eladni tele vannak vele a boltok meg az internet egy két hetes samsungokkal.Az android hibája is de leginkább a Samsunge mert nem tudnak optimizalni még az LG is jobb tényleg ha lg-t szeretnél venni akkor azt is ajánlom nekem ugyan LCD tv-be van lg de az optimus l9 is ajánlott megnézni.de ott van a Sony xperia sola vagy xperia P is.
2013. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!