Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 185 ezerért,...

Peti831214 kérdése:

Samsung Galaxy S4 185 ezerért, vagy HTC One 155-ért? Melyik a jobb készülék és megér-e 30 ezerrel többet a Samsung?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok válaszoljanak akiknek van tapasztalata és tapogattak már ilyen telefonokat?

2013. júl. 21. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, S4 az S4, nincs még egy olyan telefon. Nekem Htc őke van, engem az alumínium külsejével fogott meg.

S4 nekem túl nagy, meg én írtózom a műanyagtól.....

Htc gyártja az Iphone után a legjobb készülékeket!

Ja, és Htcnek a 4 ultrapixeles kamerája 100 x jobb, mint az S4 é. Bocsi, telefonról írok :D

2013. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont a 4 megapixeles (ultrapixel tech) kamera aggaszt! Nem a pixelszám zavar, mert ez egy más technológia! Hanem,h az elkészült képek milyenek S4-hez képest! Fórumokon S4-et hozzák ki győztesen, szerintem kicsit elfogultan azért!
2013. júl. 21. 08:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem értem,h miért a méretet emelted ki, hisz a One csak egy dologban kisebb! S4: 136,6 x 69,8 x 7,9 mm, és 130 gramm! HTC viszont 137,4 x 68,2 x 9,3 mm és 143 gramm! 1,6 mm-rel szélesebb az S4, de a többi méretben kisebb!
2013. júl. 21. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Samsungnak gagyi műanyag háza van, amúgy nem rossz, de 185 ezer??


[link]


Fekete, Fehér. Németországból vannak a telefonok, 2 év Samsung papíros garanciával. Kommentekben van leírva.

2013. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Osynho ***** válasza:
ha ugyanannyiba kerulnenek, akkor is a one-t vennem. :-)
2013. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
htc one-t mondanék én is.amúgy a netes fórumos témához annyit, hogy 2 egyforma képet csinálni nem lehet,igy lehet hogy a kezedben fotózva teljesen mást produkál mint amit egy teszter vagy xy csinál tehát erre sose szabad alapozni...
2013. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!