Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 re vannak olyan...

Iphone 4 re vannak olyan háttérképek, amelyek jelzik az akksi jelenlegi állását? (animáltakra gondolok)

Figyelt kérdés
Pl: ha maxon van tele a söröskorsó,ha az akksi a negyedén,akkor majdnem üres a korsó!Vagy ehhez hasonlókra gondolok!

#Apple #iPhone 4 #animált akksi háttér #akku kijelző
2013. júl. 21. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Hello. vannak alkalmazások, amik ezt ígérik, de mind kamu, egyik sem képes rá, az iphone 4 ilyet nem tud max egy jailbreakelt vagy miféle, aminek az agyába belenyúlnak, akkor sok mindent lehet utána csinálni vele, amit egy gyárival nem lehetett. pl én annak idején animált hópelyhet akartam, rá is tettem, de el sem indult... és a többi feedback is ez volt. üdv
2013. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval akkor igazából ilyenek nincsenek :(
2013. júl. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!