Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri xperia sola telefont...

Megéri xperia sola telefont venni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 11:58
 1/6 anonim válasza:
nem nagyon,az már egy kifutó telefon,én is olyat akartam venni de sehol se tudtuk megvenni mert nem volt készleten,de mikor elmentünk kb. már az 5. boltba h megvegyük ott ajánlottak egy másik telefont ami nem kifutó,ezért vettem meg a sony xperia j-t,és nagyon jó imádom,nem fagy le,nagy a belsőmemóriája jól fotóz és van belsőkamerája:)
2013. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. júl. 21. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 nem volt Sola, ezért megvetted azt a múlt évszázadi hardverrel ellátott trágyadombot. Kérdező: mindenképp megéri, ha tudsz venni :) a J-t meg kerüld el messzire, az 1Ghz proci manapság nem sok mindenre elég, Adreno 200-as GPU-val meg volt dolgom Galaxy Miniben, alig visz valamit.
2013. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nekem nagyon tetszik a sola mert egyik haveromnak van és megengedte hogy megnézzem és tetszett de most már így nem tudom h aztmondták nem olyan jó, de te aztmondod h jó am szerintem is az de annyira nem ismerem azt a telefont és foggalmam sincs milyet kéne venni :/
2013. júl. 21. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a hármashoz, a Sola jobb, mint a J (hardverileg).

Az első meg azt se tudja miről beszél. "belsőkamera"? Előlapi kamera esetleg.

Ajánlani meg azért ajánlották a boltban, mert egy túlárazott szar, és nem veszi meg senki :P

2013. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A J max a nagyobb kijelző, a frissebb Android, meg talán szebb külső (bár ez relatív, nekem pl. a Sola jobban tetszik) miatt ér(het)né meg, de nagyon túl van árazva. Az Xperia U kétmagos procival és 2x olyan jó grafikus chippel olcsóbb, mint ez a borzalom. Temple Run 2-t már nem is viszi például.


A Sola lényegében egy komplett Xperia U micro SD bővíthetőséggel, LED csík és előlapi kamera nélkül. Na meg a Sola kijelzője 0,2"-el nagyobb..

2013. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!