Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia Sola-m...

Van egy Sony Xperia Sola-m eddig rendesen működött, de most hozzá nem nyúltam és nem kapcsol be, felraktam tölteni nem észleli, bedugtam a gépbe nem jelez semmit, nem lehet tölteni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismeretlen eredetű hiba, fogalmam sincs. Esetleg a végletekig lemerült és nem veszi a töltést sem. Flashtool-al (lehet Sony Update Service-vel is) fel lehet ébreszteni ha nincs nagyobb baj és le sem merült. Megpróbálhatom helyrehozni távvezérléssel és a rom újratelepítésével.
2013. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem Xperia X10 mini pro okostelefonom van.

1 hónapig kísérleteztem, nekem is hasonló problémám volt.

Nos, 1. lépésként szedd le ezt:


[link]



Telepítsd újra telefonod. (mentés, stb. gondoskodj róla, minimum 50%-os akkuval)


Ezután úgy sikerült tölteni a telefont, ha kikapcsoltam kb. fél óráig, úgy, hogy bennehagytam az aku-t, majd bekapcsoltam. S ahogy benyomtam, s kérte a pinkódot, nem adtam meg neki, csak töltőre raktam. Amióta ezzel a módszerrel töltöm, 1x sem volt ilyen problémám.... hogy miért csinálhatja ezt, azt én sem értem. :\

2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Van egy xperia sola telefonom nekem is, ha jól tudom mt27i vagy micsoda.. és ugyanez a bajom vele nekem is, annyi különbséggel hogyha felrakom tölteni, mindegy hogy konnektor vagy laptopról USB-n keresztül, de egy kis piros pötty a telefon jobb felső sarkában kigyullad, majd egy idő után el is alszik, de ha megnyomom a bekapcsoló/lezáró gombot újra kigyullad.. nem tudom mi lehet a baja, de szerintem alaplaphiba. Tölteni abszolút nem tudom, szóval programokat se értem, hogy a többi válaszoló hogy akarja rárakni úgy hogy semmit nem lehet vele kezdeni, gép se érzékeli semmi..

Szóval a kérdésem hogy sikerült megoldanod a problémát vagy kezdeni vele valamit?

2017. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!