Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini S5570I...

Samsung Galaxy Mini S5570I miért nem működik a ChainFire 3D Alkalmazás?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit csinálhattam rosszul. A telefonom 'Rootolva van' ChainFire 3D Pluginjai fel vannak telepítve és hozzá tenném hogy az Alkalmazást a Google Play-ről töltöttem le és a probléma az hogy mindegyik Játékból kilép folyton. Mikor elindítom a Játékot egyből kilép az összes konfigurációt kipróbáltam a ChainFire 3D-BEN de semelyik nem működött mert ugyanúgy kilép a játékból indítás után egyből. Tesztelt Játékok 'Re-Volt Classic', 'Nova'. Eddig csak ezt a kettő Játékot teszteltem de mind a kettő Játék kilép indítás után. A telefonom teljesítménye 832MHz CPU 384MB RAM. '2GB Micro SD' Kártya van jelenleg a telefonomban (Bár a Telefon belsőmemóriája nagyon kicsi) 'Android Rendszer' 'Build Szám' - Gingerbread (IXXMC1) Kernelverzió - '2.6.35.7' Android Verziója - '2.3.6' Modell száma - GT-S5570I

2013. júl. 21. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bandi99 válasza:
honnan töltötted le?
2013. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hajdu Bandika válasza:
Neked hogy lehet 384 MB ram a telódban ?
2013. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy nekem Samsung Galaxy Mini S5570I POP Plus-om van és nem Galaxy Mini S5570-M mert abban csak 256MB a Ram.. A Google Play-ről töltöttem le de most nemrég olvasgattam pár fórumot ahol azt olvastam hogy azért nem működik nálam a ChainFire 3D mert gyenge hozzá a GPU-M..
2013. aug. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!