Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Levettem az XPERIA SP okostele...

Levettem az XPERIA SP okostelefonomról a gyári fóliát. Normál használat mellett szükségem van fóliára?

Figyelt kérdés
Eleve buborékosan volt felrakva, és félek, hogy a szeretett telefonom kijelzője összekarcolódik. Esetleg ha szükség lenne rá, ajánlatok a készülékre fóliát? Vagy a T-Mobile üzletekben felraknak nekem fóliát?
2013. júl. 21. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél rá fóliát mindenképpen, meg tokot is szerintem. Én nem szedtem le az enyémről hiába volt buborékos, megvárom míg meglesz a tokom meg a fóliám.
2013. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan drága telefonra biztos h vennék. Az előző Galaxy Minimen is volt meg a mostani Ace 2-őn is van. Kijelzője a legfontosabb arra kell vigyázni, úgyhogy vegyél rá.
2013. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ajánlatos venni rá fóliát minimum, de ha vigyázni akarsz rá, tokot is. Én Vip Phone nál rakattam a telefonomra egy ezresért.
2013. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!