Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látom/hallom amikor...

Miért nem látom/hallom amikor hívnak? Csak smst kapok hogy hívtak.

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S3 minim van.

Nem csörög a telefonom amikor hívnak mármint nem jelzi egyáltalán, nem fogadott hívást sem rak ki a kijelzőre csak x idő után kapok egy smst hogy yx-tól 2 nem fogadott hívásom volt ekkor és ekkor.

Mi lehet a gond? térerő van. bpn lakom, tmobileos vagyok.

mit lehetne csinálni?

köszönöm.


2013. júl. 21. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld meg újraindítani, hátha csak valami bug. Ha ez nem segít, akkor tolj egy hard resetet (mindent töröl, mivel gyári állapotba állít vissza). Ha ez sem oldotta meg, akkor vidd szervizbe.

Illetve, mindezek előtt nézd meg, hogy egy _melletted_álló_ T-mobile-os előfizetőnek nincsenek-e ilyen problémái. Ha lehal egy cella, akkor ez szokott lenni:)

2013. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is T-mobilos vagyok és az utóbbi időben nagyon sűrűn előfordul nálam is. Soha nem kapcsolom ki a telefonomat és nem egyszer mondták,hogy hívtak és ki voltam kapcsolva. Azért ez elég bosszantó tud lenni. :(
2013. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!