Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig fokozódhat még az...

Meddig fokozódhat még az okostelefonok méretének növelése?

Figyelt kérdés
Hol a határ? Mikor lessz már normális méretű (max 4,3 col) jobb üzemidejű csúcsmobil?

2013. júl. 21. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mar nem lesz nagyobb, ahhoz, hogy egy csucsmobil 4,3 colos legyen meg varni kell, mert ezek a magas felbontasu kijelzok (pl 1080p), csak ilyen 5 colos keszulekeken fernek el. Szerintem a kicsinyitesukhoz meg kell varni 1-2 evet. Masreszrol szerintem nem lenne akadaja,

az aksik is egyre jobbak.

2013. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Augusztus után jönnek ki a sony, samsung és htc újabb csúcstermékei. Már 6 colnál járnak! Egy kissebb tablet 7 col körül van!
2013. júl. 21. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezeket igazabol mar "Phablet"-nek hivjak, atmenet a telefon es a tablet kozott. Lehatseges, hogy androidon ez standarde vallik, nem szeretnem, de engem nem zavar, nagy kezem van, viszon egy ilyen note II meretu telo mar nekem is ket kezet igenyel. szerintem a 4,3-4,7 kozott van az idealis meret.

ha meg nem kell nagy kijelzo mindig ott az Apple.

2013. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár gondoljatok bele! A Galaxy note 8.0-nak van olyan változata, amiben van gsm tehát lehet vele telefonálni. Bakker ki tud egy 8 colos monstrummal telefonálni. Reméljük

azért eddig nem fognak fajulni a dolgok, hogy ez lesz az alap:D

2013. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha így folytatódik a trend külön táska fog kelleni csak a mobilra, egy másik meg az aksira.
2013. júl. 21. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
ha azt nézed, ott van az asus fonepad tablet, amivel hívni is tudsz, az 7", ott van a galaxy note 8, az 8", ennél kicsit kisebb a galaxy mega 6.3 annak 6.3" a kijelzője...
2013. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hangszórót kellett cserélni az ájfonomban, előfordul a legjobb családban is...

Másfél napra kaptam egy One X-et helyette, sikítottam a méretétől :)

Nem szeretnék laptop méretű telefonnal közlekedni a jövőben.

2013. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig a one x nem is a legnagyobb! Előbb vagy utóbb változik a trend. Ez is csak divat. Az emberek kompakt és jól teljesítő hosszú üzemidejű mobilokra vágynak. Steve Jobbs megmondta az I phone nem lehet nagyobb! A változás közel van érzem! Nem lehet, hogy az emberek többsége tepsi méretű mobilra vágyik! Már most akkora egy valamire való csúcsmobil, hogy a nadrágzsebben el sem fér!
2013. júl. 21. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
nálam is ez a 4,3-4,7" a határ. szerintem ez addig fokozódik, ameddig megveszik. a note-okból is ezért csinálnak több méretben, hogyha megveszik akár a 8.0-át, akkor az egy jel, hogy az sgs4 esetleg az 5 az még elmehet 8"-ig. majd mikor meg elérik ezt a méretet, akkorra már eléri azt a fejlettséget a technológia, hogy például a hajlékony kijelzőket is biztonságosan alkalmazhatják...vagy ha nem ezt, de valami mást.
2013. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*vagyis szal az sgs4 után
2013. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!