Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül töröltem képeket a...

Véletlenül töröltem képeket a telefonomról. Vissza lehet őket hozni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S Advance telefonom van és a TDK memóriakártyán volt egy mappa benne képekkel és véletlenül letöröltem őket. Még láthatom őket valaha ? :S

2013. júl. 21. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lementetted a gépre igen egyébként valószínűleg nem!
2013. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen! töltsd le a Disk Diggert (ez tudja a legtöbbet visszahozni) azt hiszem ez támogatja a memória kártyákat is. rakd be a kártyát egy kártya olvasóba, és futtasd le rajta a simát, nem fog mindent visszahozni de egy részét igen, ha nem elég, akkor futtasd le az advanced-et, az több ideig dolgozik sokkal, de sokmindent visszahoz. jah és a legjobb ha addig nem írsz a kártyára semmit, szóval jobb ha kiveszed addig, mert ha oda írsz rajta, ahonnan törölte a képeket (ezt nem te szabályozod) akkor azt már nem lehet visszahozni
2013. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hozzá ne nyúlj a kártyához!! Ugyanez történt velem is, elvittük szakemberhez és mondta hogy szerencse hogy nem piszkáltam hozzá, mert így még vissza tudta hozni a képeimet :DD
2013. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
androidos telón azt kell csinalni hogy a rejtett fájlokat megjelenited rányomsz a DCIM mappára ott lesz egy mappa aminek pontal kezdődik a neve abban a mappában nézd meg
2013. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!