Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a clockworkmod 6....

Hogy kell a clockworkmod 6. 0.3.2-őt felrakni zte balde 3-ra?

Figyelt kérdés

az oldal meg van de angol:

[link]


jelenleg a 6.0.1.2 van rajt de azt egy sima .bat fájl megcsinálta


Szóval hogyan és mit kell csinálnom?



2013. júl. 22. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
végülis értem mit kell csinálni de a parancssoros pontot nem nagyon...
2013. júl. 22. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyan telepísd a clockworkmod recorvyery windowson:

1. Töltsd le a ZTE usb driverét

2. Töltsd le, és telepítsd az Android SDK tools and platform-tools hogy legyen adb -d és fastboot -od

3. Töltsd le a recovery-cwm6032-atlas40.img recorvery képfájlt

4. Csinálj egy mappát bárhova és másold bele a adb.exe, fastboot.exe és recovery-cwm6032-atlas40.img

5. dugd a telót a gépre, és telepísd a driver -ét (ellenőrizd, hogy a hibakeresés be legyen kapcsolva)

6. nyiss egy parancssort és a "cd" parancsal lépj az előbb létrehozott mappába (pl. cd c:/xymappa/zkjmappa) és másold be a következő parancsokat:

adb reboot bootloader

fastboot flash recovery recovery-cwm6032-atlas40.img

fastboot reboot

7. grat

8. bootloj a ClockWorkMod -ba, úgy hogy nyomod a hangerő lefele gombot vagy használod az 'adb reboot recovery' parancsot

2013. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval csak ennyi :D

Köszi

2013. júl. 22. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Nm.

9. pontot lehagytam, de az csak annyi, hogy csinálj biztonsági mentést a backup menüpontban mielőtt rom -ot telepítenél.

2013. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok köszi már meg vagyok :D
2013. júl. 23. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!