Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Apukámnak lejár ez a két éves szerződése telefonra és akkor vehet újat. És megigérte, hogy kártyafüggetlent vesz és nekem adja. Tudtok ajánlani valami jó okos telefont ami előfizetésesen, ingyesen vagy olcsó?
2013. júl. 22. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az előfizetésére veszi, akkor nem ártana tudni, hogy melyik szolgáltatónál van és azt is jó ha tudod, hogy nem lesz kártyafüggetlen ha a szolgáltatónál veszitek.

Egyébként a szolgáltatók oldalán ha belép az ember, akkor láthatja személyre szabottan, hogy a meglévő előfizetésre mennyi lenne a telefon.

2013. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Samsung Galaxy Ace!Nagyon jó!Remélem tetszik a tipp!Ui.:Hamar vegyétek meg,ha ezt veszitek,mert hamar fogy!
2013. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor felejtitek már el azt az ipari hulladék Ace-t? Ha olcsó telefon kell akkor Xperia Tipo.
2013. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsánat, de engem is ez érdekelne, hogy melyik okostelefont érdemes venni.

Szerintem az iPhone túlárazott, a Samsungról nem hallok túl jókat. Sony?? Vélemény? Valaki az Alcatelt emlegette, hááát, nem tudom.

Nekem nem az a szempont, hogy olcsó legyen, sokkal inkább, jó, megbízható, értelmes funkcionalitással. stb. Szóval jó ár/érték arány, így fogalmaznám meg. Én T-mobilos vagyok, előfizetéses.

2013. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Mini2

Gyors,kompakt és nagy a tárhelye.Jobb a Tiponál!

2013. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!