Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az onlinemobilestore.hu...

Az onlinemobilestore.hu megbízható webáruház?

Figyelt kérdés

Érdemes ott vásárolni?

Elég olcsó telefonokat láttam ott, nem tudom megéri -e venni ott.

Ki vásárolt már itt?

onlinemobilestore.hu


2013. júl. 22. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem vásárolnék soha olyan webshop-okban, akiknek nincs létező boltjuk. tegyük fel veszel egy telót, amire bár vállalnak garanciát papíron, elromlik, kihez fordulsz? lehet gyártóhoz kéne, ők meg azt mondják, hogy ez a garancia nem érvényes, és ilyen esetben max beperelheted a boltot, és lehet kiderül az is, hogy az oldal szerint bejegyzett cégnek semmi köze nincs ehhez a webshop-hoz. persze én most csak a legrosszabb eseteket vázoltam fel, van erre nem egy példa, hogy cégjegyzékből kinéznek egy céget, ami nevéből következtetve ugyanúgy mobilokkal foglalkozik, és azt feltűntetik. szerintem nem éri meg az a párezer Ft-os különbség egy olyan boltból rendelni, ami lehet, nem is megtalálható.
2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
annyi megbízható hogy már el is tűnt a weboldal :)
2013. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!