Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 4X HD tulajok! Mik...

LG Optimus 4X HD tulajok! Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Összességében megéri ezt a telefont megvenni?

2013. júl. 22. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello. Én is ilyen telefont szeretnék venni. Azt olvastam róla, hogy túlmelegedhet. De ha nem használod sokat szóval nem játszol több órát vele max negyed fél órát akkor semmi baja nem lesz. Én is ilyen telót akarok.
2013. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen telóm van!Nagyon jó!Megéri az árát!Csak az a baja,hogy a 2. óra után felmelegszik mert eléggé vékony.Összegzésben:Nagyon jó és szép telefon!
2013. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Balázs88 ***** válasza:
Én másfél hónapja nyúzom és nagyon jó, teljesen megvagyok elégedve vele, mindent vitt eddig. Árban a legjobb, és a tudása is bőven jó, kijelző nagyon ott van, de minden elég jó benne.
2013. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendelni szeretném a telefont, melyik oldalról érdemes?
2013. júl. 23. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:

ÉN vagy innen: [link]


vagy innen: [link]


fogom rendelni

2013. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) tegnap megrendeltem innen [link]
2013. júl. 28. 11:15
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ilyen telefont szeretnék venni és arra lennék kíváncsi hogy milyen fényképeket csinál mert én elég sokat fényképezek a jelenlegi telommal is! Fontos hogy szép képet csináljon! Segítségeteket előre is köszönöm!!

2013. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!