Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-re megéri 10ezres...

IPhone 5-re megéri 10ezres kijelzővédőt venni?

Figyelt kérdés
[link] erre gondoltam, de nem tudom megéri-e

2013. júl. 22. 16:41
 1/10 reptoid ***** válasza:

Szerintem felesleges.


Egy sima fólia sokkal olcsóbb. Az a duma meg hülyeség, hogy a fóliában rossz, hogy nem siklik olyan simán. Amúgy is attól függ, mennyire száraz éppen a kezed, rendes szappannal mostad meg vagy éppen folyékonnyal. Ha másabb is a tapintása a fóliának, egy nap alatt úgyis megszokja a kezed, meg azok is "bekopnak" kicsit.


Ez a csúcsüveg is simán összekarcolódhat egy véletlen folytán, aztán utána oda 9 ezer forint. Egy fóliát meg lecserélsz 2 havonta 100 forintért, de akár sűrűbben is, ha úgy gondolod.

2013. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így van, felesleges. ennyi pénzből rendelhetnél ebay-ről 50 csomag fóliát, akár 5-10 db-at is. Aztán ha nem is olyan tartósak, 200 Ft-ot tényleg nem sajnálnál annyira, leveszed, és felteszel egy másikat, mintha most megkarcolódik ez a 9ezres védőborítás.
2013. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges szerintem is,bár annyiból lenne jó, ha esetleg leejted akkor kisebb esélye van alatta betörni a képernyőnek
2013. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na ez nem igy van....egyedul iphone 5 be nem raktak "gorila kijelzot" ami annyit jelent h naon erzekeny mindenre....

Az ilyen foliak ami linkeltel az annyival jobb ha leejted (persze nem. a 4.rol) valoszinu h nem torik be a kijelzod...es a 200 ft foliak meg csak arra vannak h ne karcolodjon.Dragabbak olyan anyagokbol vannak h vedik is ha leejted.

2013. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amugy a csomag tartalma



1x GLAS.t kijelzővédő üveg

1x hátlapi középső védőfólia - matt

1x hátlapi alsó védőfólia - fényes

1x hátlapi felső védőfólia - fényes

1x Alkoholos törlő

1x Gumi simítólap

1x Mikroszálas törlőkendő

6x Epoxy bevonatos home-gomb (2xfehér, 2xfekete, 1xzöld, 1xrózsaszín)


Megeri!!Ha mar iphone 5 tid van es vigyazol ra vedd meg.

2013. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én telefonboltos ismerősöket kérdeztem, hogy érdemes-e egyáltalán bármilyen fóliát tenni iPhone-ra, lebeszéltek róla, mondták, hogy pénzkidobás! Ígyis, úgyis fog valamit karcolódni és nem sokat ér a fólia.
2013. júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
:))) Akkor nem tom mien telos ismisd van :)) de a folia legfontosabb :) vegyel mindenfele keppen :) ha uveg alapu foliad van..logikus h nem a telod fog karcolodni.Elozo buta!
2013. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most készlethiány van, de amint lesz belőle rendelni fogok:) köszönöm a válaszokat
2013. júl. 23. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen márkájú tokot vettem. Nem volt olcsó, viszont nagyon jó minőségű, és jól is néz ki.

Biztos nem lehet rossz a kijelzővédőjuk sem. Sok videó van róla YouTubeon.

2013. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10 ezret nem ér mert xpro-ból ennél jobbat kapsz 5-6ezerért, nekik olyan is van ahol titánium a keret az edzett üveg körül, olyan mint egy páncél, ott aztán nem tud megsérülni a telefon

[link]

2015. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!