Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobb lesz a telefon ha rátesze...

Jobb lesz a telefon ha ráteszem a jelly bean-t?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy w típusú telefonom van és rá akarom rakni a jelly bean-t.

Gyorsabb lesz tőle a telefonom? Sok változás lesz rajta?

Tudom hogy kell rárakni meg sokan ajánlották, de valahogy nem tudom eldönteni, hogy mitévő legyek :)

Meg ha rárakom vissza lehet rakni az eredetit?


2013. júl. 22. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltam ilyet de ahol olvastam, írtak olyanokat hogy lassabb lett a telefon mert nem bírta el az új droidot, plusz még több program be sem jött rajta..nem hiszem hogy vissza lehet "rakni" az eredetit..de ezt nem mondom biztosra,mert mint már említettem nem csináltam még ilyet,de én a saját telefonomra biztos nem raknám rá ..
2013. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne rakj rá Jelly Beant. Eleinte jobb lesz, persze de le fog lassulni idövel.
2013. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van :-/

Akkor nem rakom rá. Én is attól félek hogy lassabb lesz, mivel nem erre a telefonra fejlesztették ki.

De érdekes, hogy ettől sokkal gagyibb telefonokra van jelly bean és ice cream is.

2013. júl. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!