Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg sony...

Melyiket vegyem meg sony xperia z vagy xperia j?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 03:19
 1/7 Smittes ***** válasza:
Z,erősebb,újabb,víz és porálló,FULLHD kijelző,szebb kamera stb.
2013. júl. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a két telefon között nem tudsz különbséget tenni, akkor vagy egy elkényeztetett 15 éves divatmajom lehetsz, vagy egy hülye teli pénzel, de annyival, hogy már nem tud mit csinálni. Ezek után gondolom nem nagyon értesz a telefonokhoz. Így mi a francot akarsz te egy Xperia Z-vel? Amúgy meg a J ezerszer jobb. 13 mpx-es kamera, 2.3 GHz négymagos processzor, FULL HD IPS kijelző, Android 4.2 de megkapja a 6.0 át..... -.-"
2013. júl. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja, elírtam. Nem 13 mpx hanem 41 ELNÉZÉST!!!
2013. júl. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A két telefon mégcsak nem is egy kategória. A Z egy felső kategóriás telefon, a J meg egy tavalyi alsó/alsó-közép kategóriás. Ha neked mindegy, akkor azt vedd, amelyik tetszik. Ha a tudás számít, akkor a Z.


"Amúgy meg a J ezerszer jobb. 13 mpx-es kamera, 2.3 GHz négymagos processzor, FULL HD IPS kijelző, Android 4.2 de megkapja a 6.0 át..... -.-"

"Ja, elírtam. Nem 13 mpx hanem 41 ELNÉZÉST!!!"


Akkor ennek járj utána.

2013. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes te szerintem ezt alva járva írtad meg,mert normális ember ennyi hülyeséget még direkt sem írhat.
2013. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kettes nem vagyok egy elkényeztetett divatmajom csak feltettem egy kérdést...-.-
2013. júl. 23. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es válaszóló! B*sszus direkt írtam ennyi fa**ságot, mert tudom hogy a J egy nagy kalap sz*r. LOGIKAA
2013. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!