Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia telefonom nem működik...

Nokia telefonom nem működik többi lent?

Figyelt kérdés

Nokia 500 Bell

Amikor bekapcsolom elkezd betölteni de befagy bejön a háttérkép meg minden de amikor elkezdené betölteni a főképernyőn lévő hivatkozásokat lefagy

rengetegszer indítottam újra de nem működik.

Ha viszont kiveszem a memória kártyát(2GB mikro SD)akkor bekapcsol rendesen megy minden.

Nem is lenne baj ha új memória kártya kéne, de legalább a memória kártyán lévő dolgokat valahogy le tudnám menteni a gépemre de sehogy sem tudok hozzá férni ha összekapcsolom a gépet úgy h benne van a memória kártya a telefonban, de nem tudok szinkronizálni



2013. júl. 23. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos ilyet akkor szokott produkálni, ha pl egy témát a memóriakártyára telepítettél fel (nem letöltés, telepítés) majd azt állítod be használatra de kitörlöd a kártyáról. Keresi de nincs. Ez masszívan beakaszthatja. Ha nem ez a baj, akk a kártya lehet haldoklik. Innen így nehéz megmondani.
2013. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Másfél évig használtam egy Nokia 500-as telót. Csupa bosszankodás az egész. Fagyások,újraindulások stb. Vettem egy Lumia készüléket. Ég és föld a különbség...
2013. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha az a baj amit az első válaszoló mondott mit tegyek?
2013. júl. 24. 11:07
 4/5 A kérdező kommentje:
második: hidd el ha lenne pénzem új telóra vennék egyet :)
2013. júl. 24. 11:08
 5/5 A kérdező kommentje:
csináltam valamit a témákkal és rendbejött köszi ;)
2013. júl. 24. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!