Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 mennyive...

Samsung Galaxy Mini 2 mennyivel jobb, mint a Samsung Corby? És hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

1: Hol találom a "játékok" menü pontot?

2: Mit lehet állítani az érintőképernyőn? A mostani telefonomon, érintéssel, betűket rajzolva tudom feloldani a képernyőt, itt nem találok ilyen lehetőségeket.


3: Ugyanúgy betűk rajzolásával tudok hívni embereket, ezen van ilyen, mert nem látok?


4: Internetre nem használnám, mennyivel tud többet, mint a Corby?


5: Android pontosan micsoda? (Oprencer annyit tudok) Mik az előnyei, mit ér? Mivel jobb, ha jobb?


Nekem telefonon ezek a fontosak:


-telefonálás, sms.

-zenehallgatás

-érintőképernyős legyen

-Tudjak rajta videókat nézni.

-fénykép, videók készítése.


És ez a gond, hogy ezeket a mostani Corby-m is tudja, de a Mini 2-nek jóval nagyobb a képernyője, és újabb is, tehát több lehetőség van benne, de mik?



Egy kérdést már feltettem, de mivel nem értek hozzá, ezért remélem nem gond. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2013. júl. 23. 15:44
 1/2 anonim válasza:

Látom senki nem akar választ adni a kérdésedre.Na a kérdéseid:

1.Ilyen menüponttal nem hiszem hogy fogsz találkozni.Mivel az androidra külön töltöd le az alkalmazásokat/játékokat.Így mindenki a saját ízlése szerint rendezi be telefonját.

2.Igazából nem nagyon értem ezt a kérdést.A régi Samsungokon volt ez a rajzolás.Amit biztosan tudok hogy tudsz mintát beállítani ez egy 3*3 pontokból álló négyzet.A másik a kódzár ez állhat szavak leírásából vagy PIN kód megadásából.

3.Ilyenről nem tudok

4.Egy átlag felhasználó is érzékelni fogja a különbséget.A corby egy 2009ben megjelenő szigorúan ALSÓ kategóriás telefon volt.A mini 2 egy androidos telefon wifivel,3gvel és pofon egyszerű használattal,tűrhető kamerával egyszóval gyorsabb,jobb.

5.ez fut a telefonon olyan mint a számítógépen a Windows

Gyorsabb,felhasználó barát,testre szabható,kap hibajavító frissítéseket

Ami neked fontos azokat mindet eltudod végezni a mini 2.

Talán a zenehallgatás egyszerűbb lesz mert akármilyen 3.5 jack dugós fülhallgatót tudsz rákötni a telefonra.A mini 2 microUSB s szóval minden sarkon kapsz hozzá potom pénzért töltőt.Amivel több a wifi használata.Haladni kell a korral mert a corby sajnos gyenge telefon.Biztos tetszeni fog az android az unalmas corby után.Na meg a több százezer játék/alkalmazás amire éppen szükséged van.

2013. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. :) Már megvettem a telefont, ezért már a kérdések nagy részére tudtam a választ, és hirtelen el is felejtettem ezt a kérdésem, de nagyon köszönöm, hogy ilyen türelemmel leírtad a dolgokat. :)


Nekem mondjuk a telefon telefonálásra kell, meg egy-két jó dologra, amit leírtam, ezért nekem a Corby egy nagyon jó telefon volt, hiszen nekem nem kell netre, igazábül játékra sem, ezért gondolkodtam, hogy váltsak-e?! Váltottam, és nem bántam meg, bár nem használom ki a készülék tudását. XD

2013. júl. 26. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!