Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520, ZTE Blade...

Nokia Lumia 520, ZTE Blade Super, Huawei Ascend Y300? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a ZTE-t nem ajánlanám. Az 520 vagy az Y300 közül válassz ilyen kategóriában, csak elöbb azt kell eldöntened hogy az android vagy a wp illene hozzád, melyik felelne meg az igényeidnek.
2013. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gaxal ***** válasza:
ZTE Super
2013. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem ZTE van! Nagyon meg vagyok vele elégedve, teljesítményben, kinézetben is!

Erős masszív szerkezet, a Gorilla Glass kijelzőről nem is beszélve!


Egyedül a 4.0-s android kicsit csúnya, de azt Launcherrel el lehet tüntetni :)


Személy szerint vagy a Lumia, vagy a Blade super!

2013. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Y300 vagy Lumia.
2013. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kutyus21 ***** válasza:
Ezek közül mindenképpen a Nokia Lumia 520 45.000 kártyásan és még a hátlappal is tudsz variálni hogy neked melyik színű legyen mert cserélhetők a hátlapok van fekete fehér kék citromsárga ezek vannak béke fehérben van.
2013. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gaxal ***** válasza:

Ha játszani, netezni szeretnél de nem annyira számít h hogy néz ki a rendszer: ZTE

Ha a telefon külseje jobban érdekel: Nokia

Nekem már volt zte-m, kipróbálni kaptam huawei telefont lassú, akad, de viszont szép a kijelzője. A kisebb játékokat elbíra

2013. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző. Érdekess nekem y300am van és egyáltalán nem lassú. Pedig már fullra fel van pakolva a telo. Mind a belső mind a külső memoriája. Még az új játékok is mennek rajta akadás nélkül. Sztem te nem a y300ast probáltad ki.
2013. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kutyus21 ***** válasza:
Nincs külön hátlap a csomagban de külön lehet venni hozzá de nem tudom mennyi de meg nézem mert a Telenor meg áá médiában sem foglalkoznak hátlappal majd a Nokia boltba meg kérdezem hogy mennyi én a fehéret cserélném le kékre az nagyon jól áll a kis Lumia 520-on médiában láttam kékben és mikor én vettem akkor sajna nem volt kék csak fehérben meg fekete színben.
2013. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zte-m van és nagyon jó telefon
2013. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!