Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 90es szám milyen tarifával...

90es szám milyen tarifával hívható?

Figyelt kérdés
Sajnos valószínű olyan csapdába estem amibe eddig azt gondoltam sose esek. Kaptam egy számot hívjam fel mert csomagolási munkát és borítékolást biztosít otthoni munkára. A szám 06-90-603-607 tegnap felhívtam és 5perc utána szétkapcsolt, délután azt mondták ma próbáljam őket hívni mert technikai probléma adódott. Ma felhívtam őket és 5 perc után megint szétkapcsolt és itt jött a bibi. Mikor újra hívni akartam nem sikerült merthogy nincs egyenlegem. Ez érdekes volt így mert előfizus vagy és nem feltöltős. Felhivtam a telenort mi van ilyenkor és azt mondták ez valószínű emelt díjs szám volt és anno én adtam meg hogy x összegnél többért ne lehessen emelt díjast hívni. Viszont azt nem tudta megmondani a telenoros hogy mennyi ez a fix összeg én meg már nem emékszem csak abban reménykedem hogy 2-3 ezer körül. Szerintetek mennyit fizethetek ezért a kétszer 54 percért? Annyira félek mert hiába nem sok az idő de ha ez ilyen behúzós telefon akkor nem szeretnék a hülyeségemért túl nagy árat fizetni.
2013. júl. 24. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
A végét elirtam idegességemben 2 szer 5 perc akart lenni nem pedig 54 :(
2013. júl. 24. 14:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani de ezek a hívások jellemzően az 5-600 ft/ perces kategóriák...
2013. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A google ki is adta:


Otthon végezhető! Könnyű fizikai munka stb. érd: 06-90-603-607 (Médiafone, 635 ft/p, 06-1-2228397 , 06-20-9104517)"


635 forint egy perc. És akkor még szerencséd van ha nem nettó összeg...

2013. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne foglalkozz vele...:(

Talán még nem lesz horror telefonszámlád.

LINK: [link]

2013. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. Hát szégyen hogy gyesen lévőket így átvernek :( Azt hittem tudok kicsit dolgozgatni itthon hogy apának segítsek erre meg csináltam egy fölösleges 5-6 ezres kiadást :(
2013. júl. 24. 14:57
 6/8 dkata67 válasza:
Sajnos én is ugyanúgy jártam mint te.Felhívtam ugyanezt a telefonszámot és 5.perc beszélgetés után elfogyott a frissen feltöltött 5.000.ft a kártyámról...Ez azért felháborító hogy ilyen lehetséges.Miért nincs odaírva hogy emelt díjas és akkor az ember eltudja dönteni akarja-e vagy sem!Nem meglepődik hogy amit egy hónapra szánt összeg eltűnik a kártyájáról!!
2013. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hatyke válasza:
Szia,én is ugyan igy jártam ezzel a számmal csak én fél óráig hallgattam! 20000 ft volt csak az a hivás.....
2016. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0690 888445 ot se hivjatok,en is megjartam,smst kuldtem ncore meghivoert,lekapott 2000 ft ot.
2017. szept. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!