Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak vele? (Nokia...

Mit csináljak vele? (Nokia 620 zene)

Figyelt kérdés
Próbálok a telefonomra másolni a gépről zenét, rá is másolja, de amikor a telómon megnézem, akkor kettőt tesz rá ugyanabból, de ha az egyiket kitörlöm, akkor nem játssza le a másikat! Eddig rá tudtam normálisan tenni, most mi van? És valamelyiket normálisan teszi rá, valamelyiket meg így... Valaki tudja mit csináljak vele? Segítsetek lécci! :'(

2013. júl. 24. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a zune-t töltsd le a gépre és azzal másolj!
2013. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De WP8-hoz már nem kell zune, meg nem a másolással van a baj, hanem hogy a telefon nem játsza le rendesen...
2013. júl. 25. 18:54
 3/4 meszike91 ***** válasza:
Én is tapasztaltam aztán sokadik próbálkozásra abbahagyta, szerintem indítsd újra a telód hátha segít.
2013. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom.
2013. júl. 28. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!