Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia telefonoknál hogyan...

Nokia telefonoknál hogyan működik a 3hónapos "Autóval v. Gyalog" licenc?

Figyelt kérdés
Állítólag jár a telefonhoz egy 3hónapos licenc.júniusban vettem de a hangnavigációt még Nem mertem kipróbálni,nehogy aztán csőbe húzzam magamat.ha rákattintok a licenc elfogadására akkor mi fog történni?úgy is érvényes ha magát a készüléket már korábban vettem mint 3hónap? Az idő leteltevel mi fog történni?törlődik a szolgáltatás vagy automatikusan díjkötelessé válik?Azért vagyok kicsit aggodós mert sok havidíjjas szolgáltatás automatikus meghosszabbításaval jártam már pórul.tapasztalatokat várok hozzáértőktől.köszönöm
2009. okt. 22. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha elfogadod a licese-t akkor kezdődik a homokóra ha lejár a 3 hónap nem veszi a jeleket a műholdakról és csak térképként lesz jó
2009. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es: Tévedés.


Ha lejár, akkor figyelmeztet hogy lejárt. Felajánlja, hogy hosszabbítsd meg a licenc-et jópénzért, de nemet mondhatsz rá. Szó nélkül nem fog belerángatni semmibe.


Ha nem hosszabbítod meg, akkor visszaváltozik olyanná, mint amilyen az "ajándék 3 hónapos licenc" előtt volt.

Tehát továbbra is, böngészheted a térképet, és megjeleníti rajta az aktuális pozíciódat. Viszont nem fog elvinni A pontból B-be.


De ha a járulékos költségek miatt aggódsz, akkor inkább arra figyelj, hogy nem a mobilnetről rángassa le a térképet. Remélem még a használat előtt rátöltötted magyar (vagy bármilyen más) térképet. Ha nem, és már egy ideje úgy navigálgatsz, hogy a mobilnetről szedi a térképet, akkor lesz egy szép kis mobilszámlád.


(amúgy nem túl hivatalosan, ingyen ráteheted a Garmin navi programot, ami mérföldekkel jobb a Nokia Maps-nál(nokiaprogramok.hu))

2009. okt. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!