Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola telefonomon...

Sony Xperia Sola telefonomon Android 4. 0.4 van, és ez a legfelső frissítés. Meg lehet hivatalosan csinálni, hogy rárakjam pl egy Xperia Z 4.2-jét garanciavesztés nélkül?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy baromi nagy hülyeség, de Sony Update Service-szel gondoltam, hogy kicserélem a Solát Z-re, és annak a frissítését rakom rá. Ez lehetséges? Ha nem, akkor garanciavesztés nélkül rá tudom rakni a Sony legújabb Androidját?

2013. júl. 24. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán lenne kivitelezhető.
2013. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. júl. 24. 22:30
 3/9 Xperia.floyd ***** válasza:
Ne próbáld meg szerintem , mert ha a Z 4.2-esét teszed fel rá (amit szerintem a program sem enged?) tuti végzel a telefonoddal. Csakis főzött ROM-okat lehet....
2013. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszer mindent meglehet tenni. Csak utána nem biztos, hogy lesz folytatás... Ergo kukázhatod utána a telefont.
2013. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Főzött ROM-mal meg elvész a garancia, ugye?
2013. júl. 25. 11:44
 6/9 Xperia.floyd ***** válasza:
Igen :(
2013. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Xperia.floyd ***** válasza:
Viszont ha visszatudod majd tenni alap állapotba PC Companionnal vagy SUS (SEUS)-sal ha szervízbe kéne esetleg vinni akkor nincs gond...
2013. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van gond, mert a bootloadert vissza kell zárni. Ez még meg is oldható, de a DRM kulcsok hiányát egyből kiszúrják, és annyi volt, mert visszaállítani csak Xperia S-től felfelé lehet. Ráadásul csak akkor nyitható, ha kártyafüggetlen a telefon.
2013. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Független, pedig direkt többet fizettem 2 év garanciáért. Amíg megvan a garancia így hagyom, utána az lesz az első, hogy rárakok valami főzöttet.
2013. júl. 25. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!