Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a net? (FELPONT...

Miért nem megy a net? (FELPONTOZOK! )

Figyelt kérdés
Van egy Xperia Mini (ST15i) telóm és egy D-LINK dir600 routerem. Eddig nem volt probléma egyikkel sem viszont a tegnap óta van. A router ugye a wifi jelet küldi a a teló nem érzékeli. Ami érdekes viszont hogy a laptop rátud csatélakozni és megy is de a teló meg se kapja, a másik dolog meg hogy a szomszédok meg egyéb routerek jelét érzékeli csak pont ezt nem. Miért van ez? Utánakerestem googelen láttam hogy gyakori probléma de nem nagyon kaptam hasznos válszt.

2013. júl. 25. 02:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A helyesírásért meg bocs de így éjjel, egy kicsit nehéz.
2013. júl. 25. 02:18
 2/16 anonim ***** válasza:
cseréld le nevet amin most fut. Nekem is volt már ilyen gond telónál, sőt laptopnál is, és csak az segitett ha wifi nevet cseréltem.
2013. júl. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vagy szimplan allitsd be normalisan ugy hogy a telefonos is lassa.
2013. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 P.O.C. ***** válasza:
100%

"vagy szimplan allitsd be normalisan ugy hogy a telefonos is lassa."


Gondolom ez az opció, amúgy még fel sem merült benne. :D

2013. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2: Mivan?! Nem érted meg hogy eddig nem volt baj, meg egyáltalán nem értem hogy hogy állítsam be kérlek magyarázd el a nagy szakértelmeddel.

#1: Kösz, megpróbálom.

2013. júl. 25. 23:55
 6/16 A kérdező kommentje:
Mármint a #2-es a #3-as meg az #1-es a #2-es :-)
2013. júl. 25. 23:56
 7/16 anonim ***** válasza:
nagy szakértelmemmel... k**va nagy szakértelem kell ahhoz h belépj a router kezelőfelületébe és beállítsd a megfelelő wifi csatornát h a telefonnak is jó legyen.
2013. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És mégis mi a francot állítsak rajta?!? Eddig ugyanezekkel a beállításokkal ment most meg nem akkor mit állítsak vajon?!?!
2013. júl. 26. 03:11
 9/16 anonim ***** válasza:
csak állítsd már be még1x azt a k#rva routert, lehet h szimplán meg van kergülve........ nem feleslegesen jártatom a számat... istenem.
2013. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már 1000x beállítottam de semmi. Ugyanúgy, a laptop felismeri de a teló nem...
2013. júl. 28. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!