Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassult le az lg optimus...

Miért lassult le az lg optimus l7-es telefonom?

Figyelt kérdés

A Balatonon voltunk nyaralni -ekkor 3 hónapos volt a telefon- , és a hazafelé úton lemerült és kikapcsolt. Azóta sok problémám van vele: ilyeneket ír ki hogy "facebook/viber/youtube nem válaszol, beszeretné zárni?"

meg néha ha belépek a böngészőbe és próbálok beírni valamit a billentyűzet nem ír semmit.

meg úgy általában minden lelassult!

Lehet hogy letöltöttem valami vírust?

ha vissza állítom a gyári beállításokat attól megint olyan jó lesz mint az elején?



2013. júl. 25. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy vigyem be a telenorba? mert ott vettem 2 év garival.

Esetleg frissítsem a szoftvert?

2013. júl. 25. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen olyan lesz minden mint az elején de csinálj egy biztonsági mentést vagy csak egyszerűen mentsd el az adatokat (képek,videok,zenék) a gépedre mert ha nem pórul jársz. sok sikert
2013. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor minden telepített játék és program törlődik, ugye?
2013. júl. 25. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem hiszem el!!!

Megpróbáltam visszaállítani de nem csinalta!

3x megpróbáltam.és semmi, ezen úgy felidegesítettem magam hogy fogtam és kiszedtem belőle minden úgy hogy még be volt kapcsolva, és most faszául müködik. :D

2013. júl. 25. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Grat. :D
2013. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!