Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tüntessem el a csíkot...

Hogyan tüntessem el a csíkot az érintőképernyőről?

Figyelt kérdés

Érintőképernyős telefonom kijelzőjét fólián keresztül illékony sebbenzines vattával letöröltem,de valahol belefolyhatott mégis,mert kb egy óra múlva egy átlós csík jelent meg rajta (nem más színű,csak sötétebb,illetve világosabb,mint az aktuális háttér). Az is érdekes,hogy nem azonnal,a törléskor jelent meg a csík.

Ezalatt ütés vagy más hatás nem érte,mert az asztalon volt letéve,miután letöröltem. Egy óra múlva vettem rajta észre a csíkot. Kikapcsoltam,illetve vissza,meleg alá is tettem,hogy száradjon,de semmi.

A poén az,hogy a sebbenzin folyékony,de rendkívül illékony anyag. Ha az üvegét kupak nélkül kint hagytam volna,kis idő múlva nem lett volna benne semmi,ez meg sehogysem akar onnan eltűnni.

A családban van még egy nyomógombos,arra egy egész pohár cukros-ragacsos kóla borult,mégsem csíkos a kijelzője,semmi baja nincs,ezért dühít.

Kijelzőcserét nem fogok csinálni,mert nekem drága. Van-e ezenkívül valami harci tippetek? Nagyon megköszönném.


2013. júl. 25. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Na ezért kell ésszel adagolni. Vedd le a fóliát. Szerintem csak az alá jutott belőle, és az feloldotta a ragasztót. Aztán lehet tévedek.
2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!