Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonálás közben miért nem...

Telefonálás közben miért nem sötétedik el a kijelző?

Figyelt kérdés
Egy kb. 2 hónapos Sony Xperia SP telefonom van. Eddig remekül működött, de ma azt vettem észre, hogy telefonálás közbe nem sötétedik el a kijelző. Ez probléma, mert közbe az arcom minden alkalmazást megnyit, vonalat bont. A fényérzékelő elméletileg működik, egy program segitségével megnéztem, észleli a különféle fényerősségeket. Akkor mi lehet a probléma? Segítségüket köszönöm.

2013. júl. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
*#*#7378423#*#* -vel lépj be a szervizmenübe és a service test-nél ellenőrid az proximity switch (közelség érzékelő) működését.
2013. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kód működik, megnéztem és azt írja, hogy "Off". Hogyan lehet visszakapcsolni?
2013. júl. 26. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a szervizmenü teszt része. Tedd a szenzorhoz közel a kezed, takard el, jeleznie kell (on és hang), hogy működik. Ha off állásban marad akkor szerviz.
2013. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos Off, de szerencsére van garancia. Érdekes, hogy egy hívásnál működött, többször is elsötétült, de azóta is rossz. Nem értem, mitől megy el/javul meg magától.
2013. júl. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!