Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ez Instagramon?

Mitől lehet ez Instagramon?

Figyelt kérdés
Július elsején regisztráltam azt hiszem Instagramra. Az elején szépen jöttek a lájkok a képekre, és összeszedtem 47 követőt. Különböző tag-ek segítségével egész sokan látták és lájkolták a képeimet, és kommenteltek hozzájuk. Most viszont kb. egy hete hiába tag-elek szinte senki nem lájkolja csak 4-en 5-en és követni sem követnek már annyian:/// Ez eléggé elszomorít, mert mindenem a fotózás és eddig nagyon örültem, hogy mindenkinek ennyire tetszenek a képeim, de lehet, hogy mégse annyira, vagy nem tudom...:( Mi lehet a baj? Mit tehetnék, hogy megint sokan lájkolják? Nagyon fontos lenne, és önbizalmat adna, előre köszönöm:DD

#lájkolnak
2013. júl. 26. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent az Istagramon, de nem lehet, hogy az újakat valahogy kiemelik, és ezért többen láttak közvetlen regisztráció után?
2013. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felhasználónév?

Megleslek :D

Amúgy fogalmam sincs, nálam is ez van :D

2013. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kkviktoria

majd véleményt kérnék..ha már megnézed.:DDD

2013. júl. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!