Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 820-at elcseréljem egy...

Lumia 820-at elcseréljem egy iphone 4s-re?

Figyelt kérdés
Tetszik a wp8,de iphonera több az alkalmazás es a kiegészítő pl. tok is több van iphonera

2013. júl. 27. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Az Iphone szar, ne cseréld el. Legfeljebb egy másik Lumiára...
2013. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
*A 820-adat cseréld másik Lumiára, ha mibdenképp ez a vágyad. Pl. Lumia 925-re.
2013. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
oszt mé váltson másik lumiára? ugyanazt tudja, csak mondjuk nagyobb a kijelző(érdemben). persze lehet, hogy más hardver dolgozik benne, de pont ugyanaz van a wp-vel is, mint az iOS-el, hogy gyenge hardveren is közel ugyanolyan jól teljesít...820-é sem gyenge amúgy se. az érveit felsorolva váltson. az, hogy most egy nagyobb lumiára ráfizet, ugyanúgy nem lesz rá több alkalmazás, se több kiegészítő...
2013. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nyugodtan csereld le, az iPhone 4S fenyevekkel jobb mint a Lumia 820.
2013. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

lumia 820ra nincs elég kiegészitö meg tok?!akár nyomtathattatsz rá saját egyedi hátlapot a hibrid tokoktól kezdve a szilikonig minden van rá, 20.000féle fej és fülhallhgató,állványok,vezetéknélküli töltők párnák autóstartók..ne vicceljünk már..

ráadásul apple telefonból van 1 fajta, persze hogy könnyebb sok kütyüt gyártani hozzá mint egy oylan szériához ahol minden telefon más alakú más képességű (bár nem tudom pontosan milyen igényeid vannak)

nem tudom ki irta ezt fentebb,miben "fényévekkel jobb" egy 4s hype telefon egy 820 helyett de majd ha listázza ,hogy ezért meg azért,észérvékkel,akkor használható válasznak minősülne talán..

bár ez az alkalmazás mizéria is érdekes, 170.000 alkalmazásból nem tudom mi az amit nem lehet megtalálni a gyerekszinezőtől a pulzusmérőn át az xbox támogatásig dehát nem vagyunk egyformák..

én alapból sem cserélnék el egy készüléket azért mert nincs rá annyi tok mint xyra de ez az én álláspontom..

de már, a 4sre elcserélni már szoftveres és hardveres támogatottság miatt se érné meg,tehát ezen ismeretek hiányában a kérdezőtől, a kérdéssel se tudok igazán azonosulni..

2013. júl. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen egyett értek az 5-el. Én biztos le nem cserélném a lumiámat egy iPhonera-se. Főleg mivel használtam. Nagyobb a füstje mint a lángja. Most az meg hogy az alkalmazások száma több. Kit érdekel. Az ember leszed egy párat, azt azokat használja. Tokot is találsz rá bármilyet. Én legalábbis így vagyok vele. De te tudod.
2013. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Előttem szólókhoz csatlakozom.+1:3 év támogatást ad az Apple minden modelljére,a 4S 2011 szeptember,tehát egy jó év támogatása van még.Ezzel szemben a 820 2016 első feléig kap támogatást.Jobb telefon is a 820,nem véletlen akarja lecserélni,ingyen frissebb telefont akar magának.Mondjuk én is ezt csinálnám,hátha valaki rácsap az iPhone varázsszóra.:)
2013. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem az iphone szóra csaptam le,ajánlottak s3at is,de androidot hasznaltam sokaig de megutaltam a wp utan :) csak kivancsi voltam hogy jelenleg megérné-e csak ezekért valtanom es hogy az ios jobb-e mint a wp. Két telefon paramétereivel tisztában vagyok,az iphone támogatottsági idejét nem ismertem es köszönöm a Válaszotokat még egyszer :)
2013. júl. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!