Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 4x HD vagy HTC One...

MrRobix kérdése:

LG Optimus 4x HD vagy HTC One S -t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Melyik telefon hangszórója jobb? zenehallgatás esetében?,Melyik készít szebb képeket? Játékok használatában melyik mobilkészülék esélyesebb a kettő közül?

2013. júl. 27. 12:44
 1/5 Osynho ***** válasza:

A HTC One S jobb anyagokból van és kisebb valamivel. Az LG-nek meg jobb a kijelzője. Az S4-es One S nem nagyon marad le hardverileg a 4 magos 4xHD-től.


Közepesnél kicsit jobb képet készít mind a kettő, világosban egész jókat. One S-em van, nem rossz a kamerája, de egy telótól sem szabad rendes fényképezőktől megszokott minőséget várni, főleg nem sötétben.


Zenét eszembe se jutna hallgatni a saját hangszóróján, tehát ezt nem tudom. :)

2013. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nem annyira jo a hangszórója? vagy csak nm szoktál zenét hallgatni?
2013. júl. 27. 13:19
 3/5 Osynho ***** válasza:
Minden telónak gagyi a hangszórója. Ekkora helyre mégis hogy építsenek be épkézláb hangcuccot? :D Zenét fülessel kell hallgatni. Beszélgetős műsorokat előfordult, hogy nyomattam, arra jó, de hogy zenét élvezettel valaki telefonról nyomjon, az nekem felfoghatatlan. Jó, igaz, én a hifire egyébként is érzékeny vagyok. Telefonok között egyébként nem rossz a One S hangszórója, nem recseg, viszonylag hangos is.
2013. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi h milyen a minőség és h hangos e ,köszi a válaszokat! :)


Egy dolog zavar..nem tudok választani a kettő között.. ;))

2013. júl. 27. 13:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánljátok?
2013. júl. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!