Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy SE Xperia X10 mini-m...

Van egy SE Xperia X10 mini-m és szeretnék valahogy egy ÚJ telohoz jutni?

Figyelt kérdés

T-Mobileos vagyok, mindig olcsón vettem a telefonokat, mert anyám 10ensok éve elöfizető és mindig van egy csomo kedvezmény.


De már megmondta, hogy nem vesz nekem több telefont (am is csak ilyen ~2,5-3 évente váltottam telefont)


Ezért a teloért lehetne-e kapnom vagy 10-13 ezret? Nagyon jó állapotban van, menő hátlap is van hozzá véve.


És szeretnék helyette egy jobbat egyszerüen. Amiben nagyobb a képernyő legalább meg van rá újabb Android is.


Persze ráfizetés nélkül. Vagy max tudok szerezni -10% kedvezményt, ha online rendelem t-mobilenál, meg még kapok kedvezményt készülékváltás miatt, meg van vagy 8000 kapcsolatpont, ami ugyanennyi kedvezményt jelent forintban.


Vagy van egy seftes rokonom, aki tuti tudna szerezni nekem egy telót, csak mivel azok kétes eredetüek, ezért félek, hogy letiltják IMEI alapján :(


Pedig mondjuk ilyen 10.000ért már biztos hozzámvágna egy galaxy ace-t vagy valam jobbat is akár.


Anno 20.000-ért szerzett magának Galaxy S2-t!


2013. júl. 27. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Olyat veszel amilyenre a pánzed futja.
2013. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a kérdés, hogy hogyan juthatnék ráfizetés nélkül jobb telefonhoz, mint a mostani.
2013. júl. 27. 19:47
 3/14 anonim ***** válasza:
A Galaxy Ace ugyan olyan rakat fos, mint a mostani telefonod.
2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de nagyobb a kijelzője!


Am én nem az a iq-light felhasználó vagyok, aki már akkor is uj telefont vesz, ha betelik a ram, mert minden vackot össze vissza feltelepit!


Én eléggé ki tudom hozni a maxot a cuccaimból (mert nem vagyok "hülye")

2013. júl. 30. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat épiteni...
2013. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

jaj, bocs, igen, majd megveszem 150.000ért a telefont, hogy nyomkodhassam rajta a facebook üziket, meg a SZÓKIRAKÓT, meg hogy semmi HASZNOSAT ne csináljak rajta a menőzésen kivül...


mondd már, ha ennyire hülye vagy, akkor mégis honnan van pénzed telora?

2013. júl. 30. 20:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én telefonom speciel 60 ezer volt. Viszont nem kell semmilyen kompromisszumot kötnöm.
2013. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

én se vennék 60ezernél többért telefont...


Ez a mostani is 40 volt anno. De azelött meg a legdrágább telefonom 18 ezer volt mindenféle kedvezmények levonása után (SE T610, SE K750, SE K550, ezek voltak nekem sorba). És azok mind ilyen jó erős középkategoriás telok voltak akkoriban. Most meg egy középkategoriás telo 60-ezernél kezdődik. És az emberek nem háborognak azért, hogy igy megdrágultak a telefonok.


És sztem elég jo még igy is, mert:


van rajta led


5MPixel autofokuszos kamera


Rendes szoftver, nem olyan, ami kifagy minden kis hibán


Ja és jól néz ki.

2013. júl. 30. 20:38
 9/14 A kérdező kommentje:
*T630
2013. júl. 30. 20:39
 10/14 anonim ***** válasza:

2013-ban akkor sem kéne egy ezer éves modellel büntetned magad, aminek már a maga idejében sem volt elég a hardvere sok mindenre, a régi Androidról nem is beszélve. Van ismerősi körökben több Ace is, mindegyik lefagy, újraindul...


Jelen pillanatban a Huawei Ascend Y300 a legjobb ár-értékű ajánlat. 2 magos, 1 ghz-es processzor (Ace: 1 mag, 800 mhz) 512 megabájt ram (Ace: 256 megabájt) és akkor a többit már nem is sorolom. [link]

2013. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!