Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP C5302, vagy...

Sony Xperia SP C5302, vagy Samsung Galaxy S4 Mini?

Figyelt kérdés

#samsung galaxy S4 mini #Sony Xperia SP C5302
2013. júl. 27. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
S4 mini
2013. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag harveresen nulla az S4 mini. Nézzetek már utána. SP olcsóbb is.

Gyakorlatilag a +512 MB RAM semmit nem ér.

2013. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És a készenléti idő, vagy az akkumulátor kapacitás közti különbségek számítanak valamit?


S4 Mini: Készenléti idő: 697 óra

Akkumulátor kapacitás: 2370 mAh


Xperia SP: Készenléti idő: 300 óra

Akkumulátor kapacitás: 1900 mAh

2013. júl. 27. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek ilyen hasraütésszerű számok.

Normál használattal mind a kettő kibír egy vagy két napot.

2013. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kicsit benézted, az SP-nek van 2370 mAh-s akksija. :DDD


Samsungból csakis csúcskategóriásat vegyél (s3, s4), semmi mást! Nem fogják frissíteni soha és az SP-ben amúgy is sokkal erősebb a hardver!

2013. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó-ó, tényleg elpötyögtem... :) Igazad van! :) Örülök, hogy az aksi közti különbségek nem ennyire számítanak, viszont én jártam két telefonos üzletben és érdeklődtem mi lenne a véleményük, melyik a stabilabb, megbízhatóbb, stb, stb...


Ott mind a két helyen azt mondták az S4 sokkal stabilabb, mint egy Sony, emellett nem megbízható a rendszerük, sok vele a gond...


Viszont az S4-től kicsit tartok, mert kezeltem már egy Galaxy S Mini-t, még az első kiadást és hát azt kell mondanom, annál borzalmasabb Androidos készüléket én még nem láttam/kezeltem. :) Lehet valaki szereti nekem nem jött be. Remélem az S4-nél már azért komolyabb dolgokra számíthatok.


Emellett tudja valaki mekkora RAM van benne? Mármint az S4-ben, mert erről nem találok sehol információt! :)


Köszönöm az eddigi segítségeket is! :)

2013. aug. 4. 02:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy semmit nem találsz?

Google: Galaxy s4

S4: 2 GB RAM

S4 mini: 1,5 GB RAM

2013. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!