Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az s3 is olyan bonyolult mint...

Az s3 is olyan bonyolult mint az iphone?

Figyelt kérdés

Kellenek olyanok mint itunes stb..

Átpakolni dolgokat rá a gépről?

Köszönöm.



2013. júl. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
iphone max egy 3410-eshez képes bonyolult. ha neked mégis az, S3 debian nehézségű lesz... amúgy maga az átpakolás egyszerűbb egy fokkal.
2013. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű(bb).
2013. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Galaxy S3-hoz (és legjobb tudomásom szerint az összes androidos eszközhöz, bár ki tudja, vannak-e renitens baklövők) nem kellenek külső alkalmazások ahhoz, hogy Windowsból fel tudd másolni a zenéid, videóid, ebből a szempontból egyszerűbbnek tekinthetők az iPhone-nál.

Viszont maga az operációs rendszer kezelőfelülete szerintem iPhone-nál egyszerűbb (annál kevés egyszerűbbet tudok elképzelni), persze lehet ez ízlés kérdése.

2013. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az iOS önmagában az egyik legegyszrűbb operációs rendszer.

Most pedig ha jól tudom az android is kitalált az iTunes-hoz teljesen hasonló programot a KIES-t. (Ez viszont számomra már érthetlen)

2013. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

JA! és az iTunes a te biztonságod érdekében is van, mert így jóval kisebb az esélye hogy bármilyen vírus kerüljön az iPhone-ra.

előző voltam

2013. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77es te abszolút amatőr vagy a témában. Nem is értem minek szóltál hozzá.
2013. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az iOS-nél nagyon egyszerűbb rendszer szerintem nincsen, max a Symbia :D. Az iTunes sem egy világvége, pár nap alatt meg lehet szokni.
2013. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!