Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s3! Üdv! Az...

Pistek kérdése:

Samsung Galaxy s3! Üdv! Az lenne a gond hogy nem tölt a telefon vettem új usb kábelt mert a gyárira azt mondták hogy egy szál elszakadhatott benne! Feltettem este tölteni töltött is egy darabig majd abbahagyta 40% -nál azóta nem tölti mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
És még egy dolog a vezetési mód ki be kapcsolgat
2013. júl. 28. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen alkalmazást töltöttél le a gplayről legutóbb? az csinálhat ilyet leszedtem és működik
2013. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Virukeresőt szedetem le!töröljem le és jo lesz talán?

most meg viszont tudom már tölteni a telefont tele volt porral a töltő rész kitisztitottam és jó de most meg nagyon sokáig tölt és hamarabb lemerül mint szokott?!

2013. júl. 29. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
valami program megzabálja az aksit minek egy linux kernel fölött futó telefonnak viruskereső? Nyugi erre még nem hinném hogy lesz vírus ird meg milyen nem gyari alkalmazás van rajta megmondom melyik öli meg az aksit
2013. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alkalmazások: paper asist,gplay, s suggest, samsung apps, térkép, zene center,play zene,üzenetküldő,facebook, google beállitások, allshare play, dropbox, e-mail, game hub, g-mail, hangouts, google+, nagyjából ennyi van!

Arra mi lehet a megoldás hogy a vezetési mód ki be kapcsolgat magától nem tudod?

2013. júl. 30. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!