Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni ha lepinkód...

Mit lehet csinálni ha lepinkódoltam a telefonom és nem lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

el nem tudom képzelni, hogy csináltam, mert külön kódot adtam meg a PUK meg a PIN kódnak is..és amikor bekapcsolom a telefont rögtön a Puk kódot kéri, beírom és azt írja helytelen. Ha a Pin-t írom akkor is. Egyiket se fogadja el.

Lehet kezdeni vele valamit vagy be kell vinni "szerelőhöz" kikódolni?


(eredeti pin kód nincs meg)


2013. júl. 28. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A pin és puk kód a sim kártyát zárja le.

A sim kártya tulajdonosának(akinek a nevére lett vásárolva/aktiválva a sim)kell befáradnia egy, a sim kártya szolgáltatójának megfelelő ügyfélszolgálati irodába,ahol az adatok egyeztetése után megadják a feloldási kódokat.(puk-pin...stb)

2013. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, szóval akkor én ezt sehogy nem tudom megoldani :/

köszönöm a választ

2013. júl. 28. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
ez érdekes, mert puk kódot nem lehet megváltoztatni. ha nincs meg a papír, amin ez rajta van, akkor ahogy az első is mondja a sim kártya tulajdonosával(akinek a nevén van a kártya) elmész a szolgáltatóhoz, és meg fogják mondani legalább a puk kódot, ugyanis nekik is csak az eredeti pin kód van meg, ha azt megváltoztattad. viszont miután beírod a puk kódot, utánna új pin kódot fog kérni, szóval meg lehet oldani, kivéve ha nem tudod, kinek a nevére lett véve a sim kártya.
2013. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

apa nevén van és a pin-t nem változtattam meg

hát az eredeti nélkül tudtommal nem is lehet megváltoztatni és én az eredetit nem tudtam

szóval fogalmam sincs, hogy ezt, hogy hoztam össze :/

2013. júl. 29. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!