Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z vagy NEXUS 4?

Gaxal kérdése:

Sony Xperia Z vagy NEXUS 4?

Figyelt kérdés

Játékra, netezésre szeretném használni min. 2 évig!

Nem tudom eldönteni melyik legyen, mert félek, hogy a Sony sokszor le fog fagyni. Most egy Xperia Sola-m van állandóan lefagy és belesül a tenyerembe. A Z- is ilyen? A mostani telefonomat netezéssel napi 2x kell tölteni a Z-nek vagy a NEXUS- bírja tovább 1 töltéssel? Melyik a jobb? Ami nem fagy le és nem sül bele a tenyerembe?



2013. júl. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha minden szoftvert válogatás nélkül felhánysz, mindegyik eszköz le fog fagyni (Nexus 4-em volt, annak is betett az egyik).

Szoftverfrissítések miatt Nexus 4 tovább lesz naprakész. Mivel ezen vanilla (módosítások nélküli) Android van, emiatt szélsebes, sajnos ez Xperia Z-ről nem mondható el. Nexus 4-re most jött ki a 4.3, olvasottak alapján akku élettartam nőtt - persze ha egész nap játszol/netezel, nem fogja kibírni. Melegedéssel tudnak lenni problémák, főleg, ha jól meghajtod - de ezzel alighanem minden modernebb eszköz így van.

2013. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem 4 db játék és egy 4.0.4 es android van a telefonomon.
2013. júl. 28. 15:42
 3/9 A kérdező kommentje:
De egy nap 10-15x is lefagy :/
2013. júl. 28. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Na az biztosan nem normális, nekem csak kétszer fagyott, de LightFlow törlése után meggyógyult.
2013. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert már kérdezgettem, hogy normális-e azt mondták kevés a ram ezért fagy le, de már kezdem megunni hogy a telefonkönyv is lefagy. Most milyen telód van?
2013. júl. 28. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Visszaváltottam korábbi iPhone 4-emre, nem tudtam megbarátkozni a telefon méretével, illetve ami pluszt nyújtott, arra nem feltétlenül volt szükségem, így eladtam.
2013. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert nem todom, hogy most maga a Sony telefonok ilyen lassúak és igy fagynak?
2013. júl. 28. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Sony telefonok (egyik androidos sem) sosem fagynak le. A fagyás mindig abból következik, hogy valami vírusos szart töltesz le warezről, vagy pedig kilősz rendszerfolyamatot task killerrel. Illene tudni használni a telefont.


Vegyél inkább iPhone-t, azon nem tudsz elrontani semmit sem. :D


A kérdésre válaszolva meg: Nexus4, mivel az a legszabadabb és az rendes stock androidot kap+mindig frissítik.

2013. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alcatal ot-995 nem fagyott, zte blade nem fagyott, samsung galaxy s3 mini nem fagyott, tudom használni a telefon :)
2013. júl. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!