Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon pozíció lekérdezése...

Telefon pozíció lekérdezése Androidon?

Figyelt kérdés

Kellene nekem egy alkalmazás, ami egy kis miniatür app, és serviceként müködik (vagyis nincs ikonja se a menüben, csak ugy megy a háttérben).


És ha akarom, akkor asztali gépröl neten keresztül le lehet kérni a telefon pozicioját a cellainformácio alapján (lopás, eltünés, személyek követése).


Van net az elöfizetésemhez, ugyhogy ez müködhetne, ha be van kapcsolva a telefon.


Az ilyen gigantikus méretü security appok nem érdekelnek, mert az én telom ilyesmiket nem bir és szükségem sincs rá.


2013. júl. 28. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen készülék?
2013. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
SE xperia x10 mini, 2.1 android van rá max,
2013. júl. 28. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Google Koordináta (Google Latitud).

A Koordináták a mobil Google Térkép része a legtöbb

telefonon.

[link]

2013. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Kellene nekem egy alkalmazás, ami egy kis miniatür app, és serviceként müködik (vagyis nincs ikonja se a menüben, csak ugy megy a háttérben)"


ebböl szerinted hányat teljesit a latitude?

2013. júl. 29. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem a telefon tipusát, mert a Samsung alapból tudja. Csak regisztrálni kell a készüléket és még le is tilthatod, ha ellopnák. Javaslom nézz körül a Sony honlapján, regisztráld a mobilod és reménykedj, hogy van olyan opció.
2013. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dr. Breen válasza:
Pont olyan nincs amilyet te szeretnél de keress rá Playen: anti-theft
2013. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de én nem olyan ember vagyok, hogy mindent bekapcsolva hagyok a telon, amit a szolgáltató és a gyártó akar!


Mert mások tökre lexarják, hogy tele van telepitve minden VACAKKAL a telo, meg, hogy éjjel nappal megy a gps, meg a helymeghatározás. Én nem akarom, hogy kémkedjenek utánam!


Viszont ha már ÉN fizettem érte, hogy legyen iylen telefonom, akkor milyen dolog az, hogy pont ÉN nem használhatom a követés funckiot a telon?

2013. júl. 29. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Látom nem érted. Te nézheted a telefonodat saját jelszóval. Érdekli is a Samsungot és a Sonyt merre jár a telefonod? Gondolkozz egy picit! :)
2013. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem, de akármilyen alkalmazást felteszek, azok egyböl nézik a földrajzi helyzetemet, nem is beszélve a facebookról, ami az üzenetekben is kiirja, hogy honnan irok! Na és én ezt nem szeretném!


ÉN szeretném egyedül irányitani, hogy mikor és hova küld földrajzi helyzetemröl infokat a telefon!

2013. júl. 29. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Www.sony.com
2013. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!