Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapok a telefonomra...

Miért kapok a telefonomra minden e-mailnél értesítést? Ez növeli az adatforgalmat brutálisan. Hogyan tudnám kikapcsolni ezt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
és akkor most mit csináljak, hogy ne legyen ez az üzenetküldés? Nagyon idegesítő. Eddig nem is volt, csak miután én okos csináltam valamit, de hogyan, azt nem tudom.
2013. júl. 28. 20:47
 12/16 A kérdező kommentje:
és ha kikapcsolom az adatforgalmat?
2013. júl. 28. 20:47
 13/16 A kérdező kommentje:
de akkor nem lesz elérhető semmi, nem? Csak ezt az e-mailt kéne valahogy kikapcsolni, de hogyan??? Kérlek, segíts!
2013. júl. 28. 20:52
 14/16 A kérdező kommentje:
kikapcsoltam az adathozzáférést, ez nem tudom, mit jelent, de az M betű, vagyis a message még midig ott van a telefonon..
2013. júl. 28. 20:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontos lépésekben sajnos nem tudok segíteni, mivel már eladtam androidos telefonom (emlékezni meg ilyen szinten nem szoktam:))
2013. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi azért mindent ! Valahogy sikerült kikapcsolni, azt hiszem!

Még egy kérdésem lenne: A Vodánál, szeptember 30ig érhető el a Vodafone perc & net tarifacsomag.December 31-ig pedig az 1 Gb jár a 3000 Ft-os feltöltés esetén. Most ez azt jelenti, hogyha dec. 31-ig 3000 Ft-tal töltöm a telót, akkor automatikasan jár az 1 GB net? Bocsi, hogy sokat értetlenkedem!

2013. júl. 29. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!