Mmorpg androidra?

Figyelt kérdés
valami jo mmorpg jatekot tud valaki mondani? ami fu samsung galaxy acen?
2013. júl. 29. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye viccelsz?
2013. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
maximum szókereső fut el rajta akadás nélkül.
2013. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lol nem tudom mi baja van mindenkinek az ace el -.- sztem eleg jo
2013. aug. 3. 02:11
 4/6 anonim ***** válasza:
az egyik legrosszabb mobil, azon az áron már duplamagos processzorral rendelkező , jóval gyorsabb mobilt is kapsz, kb olyan dolog ez mintha elmennél egy olyan autókereskedésbe, ahol mindegyik kocsi ugyanannyiba kerülne, de te a Bmw helyett mégis a Ladát vennéd, és utána mindenkinek azt mondanád hogy a Lada a legjobb kocsi
2013. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy a legjobb.....ha s3 at vettem volna, lehet az mindent lejatszik , arra ott van a pc, vagy az xbox, az ace szerintem nem olyan rossz mint mindenki mondja keves jatekot nem jatszik le , az ilyen gta kat meg order & chaosokat arra meg ott az xbox stb
2013. aug. 3. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
nem érted a lényeget, jobb mobilt is vehettél volna annyi pénzért amennyibe az Ace kerül, ez független attól hogy nem játszol vele, az egész működésre rosszabb mint a konkurenseié !
2013. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!